Suat Akın’ın en mutlu günü « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 15:13

Suat Akın’ın en mutlu günü

Suat Akın’ın en mutlu günü
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2022 - 19:11

460 views

BİR anne ve baba için mutlulukların en büyüğü, evlatlarını evlendirip mürüvvetlerini görmektir.  Sektörün sevilen ismi VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın da, geçtiğimiz hafta oğlu Görkem Akın’ı evlendirmenin büyük mutluluğunu yaşadı.

Görkemli bir düğünle dünya evine giren Elif Yeliz ve Görkem Akın çiftinin muhteşem düğünü Altıngüneş Gardenpark Sakarya’da gerçekleşti. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin nikâhını kıydığı, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Av. Birol Özcan’ın nikah şahitliğini yaptığı düğünde; Akın ailesinin yakınları ve dostları, Sakarya’nın önde gelen iş insanları, politikacılar ile  otobüs sektöründen çok sayıda önemli isim katıldı. Gazetemiz aracılığıyla kısa bir açıklamada bulunan VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın, ‘Her anne ve baba gibi bizde evladımızı evlendirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadık. Bizi bu güzel günümüzde yalnız bırakmayan tüm akraba, dost ve otobüsçü meslektaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Allah, tüm anne ve babalara bu mutluluğu yaşatsın’ dedi. Biz de Gülegüle ailesi olarak Elif Yeliz ve Görkem çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Damat Görkem Akın’ın nikah şahitliğini TOFED Genel Başkanı Av. Birol Özcan’ın yaptığı düğünün önemli konuklarından birisi de MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin idi. VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın, Özcan ve Şahin’e mutluluklarını paylaştıkları için teşekkür etti.

MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Düzce Güven Yönetim Kurulu Başkanı Resul Üçüncüoğlu, Fındıkkale Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Karakaş da  düğünün konuklarındandı….

Arıkan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıkan, Kartal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şeker, Temizsoy Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Temizsoy ve METSAN Otomotiv Genel Müdürü Sonat Demirci

İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır ve parti temsilcileri Suat Akın’ı bu mutlu günüde yalnız bırakmadı

Suat Akın, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Suat Akın’ın kardeşi Yusuf Akın ile birlikte

İzmit Dernek Başkanı Zafer Alayoğlu ve dernek üyeleri de düğüne katıldı…

Vib Turizm’in ilk kurucularından olan Hamza Akdemir ve Ahmet Saruhan ile  TOFED Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Özcan, Vib Turizm İstanbul Bölge Müdürü İbrahim Kotan ve Cumali Özdemir de düğüne katılanlar arasındaydı…

Vib Turizm İstanbul Bölge Müdürü İbrahim Kotan

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.