Sonat Demirci dünya evine girdi « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 13:37

Sonat Demirci dünya evine girdi

Sonat Demirci dünya evine girdi
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2022 - 18:30

2.611 views

UZUN yıllar TEMSA bünyesinde başarıyla bölge temsilciliği yaptıktan sonra TEMSA bayisi Metsan Otomotiv’in Genel Müdürlüğüne atanan Sonat Demirci, geçtiğimiz hafta müstakbel eşi Merve Zeybek ile hayatını birleştirdi. Kocaeli Körfez’deki Rose Garden Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreninde; çiftin yakınları, dostları, Sonat Demirci’nin TEMSA ve Metsan’daki mesai arkadaşları, federasyonların yöneticileri ile çok sayıda turizm ve şehirlerarası taşımacı katıldı. Düğüne katılan çok sayıda dostları ve sevenleri, gece boyunca oyunlar oynayıp doyasıya eğlendi. Sonat Demirci ve Merve Zeybek çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Biz de GÜLEGÜLE ailesi olarak evlenen Sonat Demirci ve Merve Zeybek’e ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Metsan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Memet Bozkurt, Genel Müdürü Sonat Demirci’nin düğün törenine eşiyle birlikte katıldı…

TOFED Genel Başkan Vekili Erdem Yücel, Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan ve Mustafa Ünal, Yönetim Kurulu Üyeleri Muammer Sertoğlu ve Galip Başkurt, Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın, Metro Turizm Genel Müdürü Mustafa Öner de düğüne katılanlar arasındaydı…TEMSA Satış Direktörü Baybars Dağ, Temsa Bölge Satış Yöneticileri Volkan Tolunay, İlker Canpolat, Altunhan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyeleri Koçibey Altunhan ve Gökhan Altunhan ve Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çağlar ve Temsa Brey Otomotiv Otogar servis Müdürü Rasim Başkan da Sonat Demirci’yi bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

TTDER Başkan Yardımcısı Mümtaz Er, Systemtransport sahibi Taşkın Arık, Çavuşoğlu Otomotiv sahiplerinden Abdurrahman Çavuşoğlu,  Koray Tur sahibi Koray Yılmaz, Temizsoy Turizm sahibi Serkan Temizsoy, Kartal Tur sahibi Reyhan Şeker de düğünde hazır bulunanlardandı…

Altunhan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyeleri Koçibey Altunhan, Gökhan Altunhan ve Volkan Metro İstanbul Müdürü Neşet Ergün düğüne birlikte katıldı.

Göker Otomotiv sahibi Hakan Göker de düğündeydi…

Ege Hakan Turizm sahibi Hakan Özkaralı ve Bektaşlar Turizm sahibi Enver Bektaş aynı masadaydı… Metsan Otomotiv Genel Müdürü Serkan Coşkuner de Sonat Demirci’yi yalnız bırakmadı. Metsan Otomotiv’den iş ortağı Rıdvan Aslan da bu mutlu güne ortak oldu… Referans Turizm sahibi Ömür Öztürk de düğüne katılanlardandı. Tozcan Otomotiv sahibi Ramazan Tozcan da düğündeydi… Yıldızhan Turizm sahibi Semih Yıldızhan ve eşi de düğüne katılanlar arasındaydı.

Evin Metro Turizm sahibi Orhan Şeşen eşi ile birlikte düğündeydi.

Şafak Kıyar değerli dostu Sonat Demirci’yi mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Safkar Turizm’den Adem Oral, Basmalı Otomotiv’den Fuat Basmakçı, Metsan Otomotiv’den Rıdvan Aslan, Grand Bus Market’ten Erman Geyik, Şahinkaya Turizm’den Ferhat Şahinkaya, Cantürk Otomotiv’den Ulvi Cantürk ve Galeri Hamdi’den Hamdi Gümüş de düğüne katılanlar arasındaydı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.