Özlem Cizre Nuh, 4 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1 ile 30. yılında filosunu yenilemeyi sürdürüyor « Güle Güle Gazetesi

15 Nisan 2024 - 07:02

Özlem Cizre Nuh, 4 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1 ile 30. yılında filosunu yenilemeyi sürdürüyor

Özlem Cizre Nuh, 4 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1 ile 30. yılında filosunu yenilemeyi sürdürüyor
Son Güncelleme :

20 Nisan 2022 - 15:00

1.928 views
  • 30. yaşını otobüs filosunu yenileyerek kutlayan Özlem Cizre Nuh,4 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1’i teslim aldı.
  • Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile satışı yapılan araçlar için Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde bir tören düzenlendi.
  • Şubat ayında satın aldığı 6 adet Tourismo 16 2+1’in ardından 4 adet Travego 16 2+1’i araç parkına ekleyen firmanın bu yıl Mercedes-Benz Türk’ten teslim aldığı araç sayısı 10 oldu.

1992 yılından beri şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Özlem Cizre Nuh, 30. yaşını otobüs filosunu yenileyerek kutluyor. Şubat 2022’de 6 adet Tourismo 16 2+1’i araç parkına ekleyen şirket,Mercedes-Benz Türk’ten 4 adet Travego 16 2+1model otobüsü daha teslim aldı.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk Bayisi Koluman tarafından satışı yapılan 4 adet Travego 16 2+1 için Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde bir teslimat töreni düzenlendi.Gerçekleştirilen törende araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın ve Koluman Otobüs Satış KoordinatörüFevzi Kaplantarafından,Özlem Cizre Nuh Yönetim Kurulu BaşkanıAbdürrahim Nur, Özlem Cizre Nuh Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıBurak Nur, Özlem Cizre Nuh Yönetim Kurulu ÜyesiÖmer Nur, Özlem Cizre Nuh Yönetim Kurulu ÜyesiNurullah Nur, Özlem Cizre Nuh Yönetim Kurulu ÜyesiMustafa Nur, Özlem Cizre Nuh İstanbul Bölge MüdürüKadir Başboğa ve Özlem Cizre Nuh İstanbul TemsilcisiMahmut Yürük’eteslim edildi.

Özlem Cizre Nuh Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Nur, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “1992 yılından beri şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak, 2022 yılı bizim için çok önemli bir dönem noktasını içinde barındırıyor. Sektörde bu yıl 30. yılımız ve yeni yaşımızı otobüs filomuzu yenileyerek kutluyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyerekson teknolojiye sahip araçlarımızla değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda 30. yılımızı kutladığımız 2022’de, müşterilerimize sunduğumuz üst düzey hizmet kalitemizi daha da artırmak için Mercedes-Benz Travego 16 2+1 otobüsleri filomuza eklemeye karar verdik. Yaptığımız detaylı değerlendirmeler sonucunda, faaliyetlerimize başladığımız 1992 yılından beri çok güçlü bir iş birliği kurduğumuz Mercedes-Benz Türk’ü tercih ettik. Uzun yıllardır Mercedes-Benz markasını tercih etmemizin birçok nedeni var. Ancak, araçlarının sahip olduğuverimli yakıt tüketimi, Mercedes-Benz Türk’ün yaygın servis ve yedek parça ağı ile sunduğu finansal olanaklar tercihimizde öne çıkan unsurlar oldu.”

Koluman Otobüs Satış Koordinatörü Fevzi Kaplan ise, “Geçtiğimiz Şubat ayında 6 adet Tourismo 16 2+1 aracımızın satışını gerçekleştirdiğimizÖzlem Cizre Nuh firmasına,şehirler arası seyahat sektörünün bir başka yıldızı olan Travego 16 2+1model otobüslerimiziteslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firmanın araç parkında bulunan 60 adet büyük otobüsün 57 adedi Mercedes-Benz yıldızlı araçlardan oluşuyor. Bu rakamlar, kurulduğu günden beri; yani 30 yıldır iş birliği yaptığımız firma ile olan iş birliğimizin gücünün en somut göstergesi. 30. yılını kutlayan Özlem Cizre Nuh ile önümüzdeki dönemde de daha nice iş birlikleri gerçekleştireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu da törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Şubatayında 6 adet Tourismo 16 2+1’in ardından4 adet Travego 16 2+1’i teslim alan Özlem Cizre Nuh’a bu yıl 10 otobüs teslim etmiş olduk. Teknolojide yaşanan gelişmeler ve sektörden aldığımız geri bildirimler çerçevesinde sürekli yenilediğimiz Travegove Tourismo model otobüslerimizi yine birçok teknolojik yenilik ile donattık. Müşterilerimizden gördüğümüz yoğun ilgi bizim için mutluluk ve gurur kaynağı. Özlem Cizre Nuh firmasının yeni araçları ile yolcularına daha güvenli ve daha konforlu bir seyahat deneyimi sunacağına inanıyoruz. Kurulduğu ilk günden beri araçlarımızı tercih eden Özlem Cizre Nuhailesine yeni otobüslerinin hayırlı olmasını diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.