MAPAR’dan çifte teslimat « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 19:21

MAPAR’dan çifte teslimat

Son Güncelleme :

03 Ocak 2022 - 22:02

3.100 views


Sektörün güvenilir iş ortağı Mapar Otomotiv teslimatlarda dur durak bilmiyor. Şirket son olarak Antalya’nın köklü tu-rizm firmalarından Aksu Turizm’e 4 adet yenilenmiş 2015 model MAN Lions Coach ve 3 adet sıfır MAN TGE teslim etti.

 

FAALİYET gösterdiği birçok alanda ismini başarı ile duyurmuş olan MAPAR Otomotiv, yılın son günlerinde de teslimatlarını aralıksız sürdürüyor. Sıfır araç satışında olduğu gibi araç yenileme alanında da zirvede olan MAPAR Otomotiv, geçtiğimiz hafta Aksu Turizm’den siparişini aldığı 4 adet yenilenmiş 2015 model MAN Lions coach ve 3 adet sıfır MAN TGE’yi törenle teslim etti. MAPAR Bursa’da gerçekleştirilen teslimat törenine; MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Genel Müdür Tanju Nayır ve SSH Müdürü Nihat Çetin, Aksu Tur Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Karacan, oğlu Yusuf Karacan, Genel Müdür Ahmet Buca ve Filo Müdürü Kansu Özkan katıldı. 

Teslimatta konuşan MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin; ‘Öncelikle bizi tercih ettikleri için Aksu Turizm ailesine teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Yenilenen ve farklı renklere boyanan MAN Lions Coach araçların Antalya turizmine renk katacağını düşünüyorum. Dizaynları tamamen MAPAR Otomotiv’e ait olan otobüs ve minibüslerin modern görünümleri ve konforlu seyahat özellikleri Aksu Turizm’i bir adım öne taşıyacak. Araçların Aksu Turizm’e hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’ dedi. Aksu Tur Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Karacan da; ‘MAPAR Otomotiv ile birlikte işbirliği yapmaktan oldukça memnunuz. Araç yenilemedeki başarıları tartışılmaz.

Bu alanda ciddi anlamda başarılı oldukları için tercihimizi MAPAR’dan yana yaptık. Bu işbirliğinde bize sağladıkları tüm destekler için önce Yalçın Bey’e daha sonra da MAPAR Otomotiv ailesine teşekkürlerimi sunuyorum’ diye konuştu.