ZF, Ticari Araç Şanzımanlarında “En İyi Marka” Seçildi « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 18:46

ZF, Ticari Araç Şanzımanlarında “En İyi Marka” Seçildi

ZF, Ticari Araç Şanzımanlarında “En İyi Marka” Seçildi
Son Güncelleme :

22 Haziran 2022 - 12:13

283 views
  • ZF’nin teknoloji bileşeni ve sistem uzmanlığı prestijli ödül sayesinde bir kez daha taçlanmış oldu.
  • ETM okurları “Ticari Araç Şanzımanları” kategorisinde ZF’yi en iyi markalar arasında birinci sıraya koydu.
  • Ödül, ZF’nin aktarma organları sistemlerindeki kalitesinin, verimliliğinin ve marka değerindeki üstün başarısı anlamına geliyor.

ZF, 2022 ETM Ödüllerinde Ticari Araç Şanzımanları kategorisinde “En İyi Marka” ödülüne layık görüldü. Almanya’da ticari araç ve lojistik sektörünün önde gelen medya kuruluşlarından biri olan ETM tarafından düzenlenen ankette, üreticiler, filo operatörleri ve şoförlerden oluşan yaklaşık 6.000 kişilik sektör temsilcisi, ZF’yi, tahrik sistemlerindeki en iyi kaliteyi, verimliliği ve değeri sunan marka olarak seçti.

Yayıncı ETM’nin sponsorluğunda düzenlenen yıllık okur anketi, ticari araç endüstrisinde bir şirketin imajının ve ürün kalitesinin güçlü bir barometresi olarak kabul edilmektedir. Endüstri çapında zorlu bir jüriyi temsil edenLastautoOmnibus, Trans Aktuell ve FERNFAHRER dergilerinin okurları, çeşitli araç ve ürün kategorilerinde toplam 5.978’in üzerinde oy kullandı.

1 Haziran’da Berlin’de düzenlenen törende konuşan ZF’nin Ticari Araç Çözümleri bölümü ile Aktarma Organları Sistemlerinden sorumlu WinfriedGründler, “ZF’nin gelişmiş şanzıman ürünlerinin olağanüstü başarısı, araç üreticilerinin, filo operatörlerinin ve sürücülerin bizegüvenini güçlü bir şekilde yansıtıyor. Bu prestijli ödül, aralıksız inovasyonumuz sayesinde sürekli daha verimli ve daha dayanıklı teknolojiler geliştirdiğimizin kanıtıdır” dedi.

Oyların yarısından fazlasını (%51) alan ZF, “Ticari Araç Şanzımanları” kategorisinde En İyi Marka unvanını korudu. Bu başarıda ZF’nin yenilikçi Ticari Araç Şanzıman ürünleri bir kez daha kendini kanıtladı.

ZF’nin çok ödüllü TraXon otomatik şanzıman sistemi, Grubun ETM Ödülleri’ndeki kırılamayan rekorunda belirleyici bir faktör olmaya devam etti. Grup geçtiğimiz günlerde, üretimin 2014’te başlamasından bu yana yalnızca Friedrichshafen’da yarım milyon TraXon sisteminin üretildiğini duyurdu. Kanıtlanmış dayanıklılık, performans ve yakıt verimliliği ile TraXon, ZF’nin güçlü PreVision GPS öngörülü vites değiştirme sistemi de dahil olmak üzere çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Yolcu taşımacılığı için, ZF’nin EcoLife otomatik şanzımanı, günlük tüm şehir içi otobüs operasyonlarını desteklerken, ikinci nesil EcoLife CoachLine şanzımanı,şehirler arası otobüsleriçin özel olarak tasarlanmıştır.

1 Ocak 2022’de oluşturulan ZF’nin Ticari Araç Çözümleri (CVS) bölümü, ulaşım sistemlerinin geleceğini şekillendirme misyonuyla ticari araç endüstrisinde tercih edilen küresel teknoloji ortağıdır. 28 ülkede yaklaşık 25.000 kişiyi istihdam eden bölüm, giderek daha fazla otonom, bağlantılı ve elektrikli (ACE) araçlar için bileşenler ve gelişmiş kontrol sistemleri geliştirmek ve tedarik etmek üzere ZF’nin ticari araç sistemleri uzmanlığını, kapsamlı teknoloji portföyünü ve küresel operasyonlarını güçlü bir şekilde bir araya getirmektedir.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.