ZF Services Türk Satış Organizasyonunu Güçlendiriyor « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 19:08

ZF Services Türk Satış Organizasyonunu Güçlendiriyor

ZF Services Türk Satış Organizasyonunu Güçlendiriyor
Son Güncelleme :

16 Mart 2022 - 10:59

342 views

Otomotiv, tarım ve iş makinaları, deniz sevk ve endüstriyel teknolojiler sistem tedarikçisi olmasının yanı sıra yeni nesil mobilite çözümlerinin öncü markası olan ZF, güçlendirdiği satış organizasyonu ile 2022 yılında iddiasını artırıyor.

Otomotiv sektörü covid-19, yarı iletken tedariksıkıntısı ve de artan lojistik maliyetleri nedeniyle küresel boyutta zor bir dönem geçirse de ZF Services Türk aldığı önlemler, iyileştirdiği süreçler ve geliştirdiği müşteri odaklı çözümler sayesinde 2021 yılını operasyonel açıdan başarılı bir grafikle ve büyüyerek kapattı.

2022 yılına hızlı bir giriş yapan firma, Mart ayı itibariyle organizasyon yapısında değişikliler gerçekleştirdi. Bu kapsamda Metin Ünlü, mevcut OES&Off Highway ürün grubu satış sorumluluğunaek olarak, IAM Filo ve IAM Partner’ın satışlarından sorumlu Müdür, Marc Schneider, Global IAM satın alma grupları Satış Müdürü ve Öner Yılmaz, mevcut malzeme, müşteri sipariş yönetimi ve satın alma görevlerine ek depo yönetimini devralarak, ZF Türkiye Operasyonları Müdür’ü olarak atandı.

Yöneticilere yeni görevlerinde başarılar dileyen ZF Services Türk Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu, “ZF olarak müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla sıkı bir koordinasyon içinde çalışıyor ve belirsizlikleri olabildiğince ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Yönetim seviyesinde gerçekleştirdiğimiz bu atamalar ile müşterilerimizle olan koordinasyonumuzu ve operasyonel verimliliğimizi artırarak 2022’deki iddiamızı pekiştiriyoruz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.