TÜRSAB kongresi öncesi bakanlıktan önemli duyuru « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 19:03

TÜRSAB kongresi öncesi bakanlıktan önemli duyuru

TÜRSAB kongresi öncesi bakanlıktan önemli duyuru
Son Güncelleme :

23 Kasım 2022 - 15:53

574 views

TÜRSAB, 25. Olağan Genel Kurul toplantısı 26-27 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kültür Turizm Bakanlığı, yayınladığı duyuru ile kongreye il dışında katılacak delegelerin masraflarının TÜRSAB tarafından karşılanacağını, söz konu giderlerin ise aidat borcundan mahsup edilemeyeceğini açıkladı.

ÜLKE turizmine yön veren Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), yeni başkan ve yönetimi belirlemek üzere kongresini yapacak. 26-27 Kasım 2022 tarihinde İstanbul Harbiye’deki Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan TÜRSAB’ın 25. Olağan Genel Kurulu’na, yurdun dört bir yanından delegeler katılacak. Alınan karar gereği, İstanbul dışından gelen delegelerin konaklama masrafları, birlik tarafından karşılanacak.   

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım İşletmeleri Genel Müdürlüğü, bu kararı hatırlatan bir duyuru yayınladı. Masrafların tamamının TÜRSAB tarafından karşılanacağının açık şekilde vurgulandığı duyuruda, giderlerin aidat borcundan mahsup edilememesi gerektiğinin de altı çizildi.

İşte Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün konuyla ilgili duyurusu:

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.