TOFED YÖNETİCİ ASİSTANI DEVRİM BAYAR’DAN KENDİSİNE İNANMAYI ÖĞRETEN KİTAP KİŞİSEL ‘DÖNÜŞÜM’ MUHTEŞEM OLACAK « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 13:45

TOFED YÖNETİCİ ASİSTANI DEVRİM BAYAR’DAN KENDİSİNE İNANMAYI ÖĞRETEN KİTAP KİŞİSEL ‘DÖNÜŞÜM’ MUHTEŞEM OLACAK

TOFED YÖNETİCİ ASİSTANI DEVRİM BAYAR’DAN KENDİSİNE İNANMAYI ÖĞRETEN KİTAP KİŞİSEL ‘DÖNÜŞÜM’ MUHTEŞEM OLACAK
Son Güncelleme :

16 Mayıs 2023 - 14:48

101 views

EĞİTMEN, yazar, radyo ve TV spikerliği… Çok yönlü bir kişiliğe sahip olan Devrim Bayar, ‘Yazmak Lazım’ deyip, ‘Kişisel ‘DÖNÜŞÜM’ Muhteşem Olacak’ kitabını kaleme aldı.

İyi ki de almış; zira kitap sorunlarla boğuşan, yalnız hissettiği için kendisine inanmayı unutan, mucizelere inanmayan insanları dürten bir kitap olmuş. Kitabı; hayal, mucize, inanma ihtiyacı şeklinde 3 kelime ile tanımlayan Bayar, şu kısa cümlelerle de cesaret aşılıyor okuruna:

‘İyi şeyler, güzel şeyler hayatın her yerinde görebilene… İnsanlara bunu gösterebilmeyi istedim. İnsan zaten başlı başına bir mucize, görmeye kendilerinden başlayabilirler’…

Devrm Bayar, an itibariyle Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’nda (TOFED) Yönetici Asistanlığı yapıyor. Genç yazar, geçen hafta TOFED Genel Başkanı Av. Birol Özcan, Başkan Vekili Erdem Yücel ve ‘Örümcek’ kitabının yazarı Türker Başkurt’a birer imzalı kitabını takdim etti. Başkan Birol Özcan, Devrim Bayar’a iş ve yazarlık hayatında başarı diledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.