Star Diyarbakır, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 12 aracın ilk 6 adedini teslim aldı « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 17:51

Star Diyarbakır, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 12 aracın ilk 6 adedini teslim aldı

Star Diyarbakır, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 12 aracın ilk 6 adedini teslim aldı
Son Güncelleme :

10 Haziran 2022 - 10:02

5.234 views
  • 2001 yılından beri şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Star Diyarbakır, Mercedes-Benz Türk’ten 6’sı Tourismo 16 2+1, 6’sı da Travego 16 2+1 olmak üzere toplam 12 araç satın aldı.
  • Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk BayisiKoluman Otobüs tarafından satış işlemleri yapılan araçlardan teslim edilen 6 adet Tourismo 16 2+1 için bir tören düzenlendi.

Müşterilerin değişen beklentilerine en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmak hedefiyle 2001 yılından beri şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren Star Diyarbakır firması, araç filosuna yatırım yapmaya devam ediyor. Kurulduğu günden beri Mercedes-Benz yıldızına sahip araçları tercih eden firma, son olarak Mercedes-Benz Türk’ten 6’sı Tourismo 16 2+1, 6’sı da Travego 16 2+1 olmak üzere toplam 12 araç satın aldı.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk Bayisi Koluman Otobüs tarafından satış işlemleri yapılan araçlardan ilk etapta teslim edilen 6 adet Tourismo 16 2+1 için 10 Haziran 2022 tarihinde bir tören düzenlendi. Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde gerçekleştirilen teslimat töreninde araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu ve Koluman Otobüs Grup Satış Müdürü Fevzi Kaplantarafından,Star Diyarbakır Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Üçdağ, Star Diyarbakır Yönetim Kurulu Üyeleri Servet Üçdağ, Recep Üçdağ ve Mehmet Galip Üçdağ’a teslim edildi.

Star Diyarbakır Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Üçdağ, teslimat töreninde yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Firmamızın kuruluş yılı 2001 olmasına rağmen 1986 yılından beri şehirler arası yolcu taşımacılığı sektöründe yer alıyoruz. Sektörün köklü firmalarından biri olan Star Diyarbakır olarak, müşterilerimizin beklentilerine en üst düzeyde cevap verebilmek için yatırımlarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz.Bu kapsamda, müşterilerimizin güvenliği ve konforunun belirleyicisi olan araçlarımızı da yenilemeye devam ediyoruz. Yeni araç yatırımımızdan önce yaptığımız detaylı değerlendirmelerimiz sonucunda, uzun yıllardır iş ortaklığı yaptığımız Mercedes-Benz Türk’te karar kıldık. Güvenlik özellikleri, verim, konfor ve bayi ilişkileri nedeniyle tercih ettiğimiz yeni araçlarımızla müşterilerimizin memnuniyet oranını daha da fazla artıracağımıza yönelik inancımız tam.”

Koluman Otobüs Grup Satış MüdürüFevzi Kaplanise, “Mercedes-Benz O403’ler ile 2001 yılında müşterilerine hizmet vermeye başlayan Star Diyarbakır firması ile uzun yıllardır güçlü bir iş birliğine sahibiz. Mercedes-Benz Türk’ten 2022 yılında toplam 12 araç satın alan firmamız, bugün gerçekleştirilen teslimatla birlikte 6 adet Tourismo 16 2+1’i filosuna eklemiş oldu. Yıl içerisinde 6 adet Travego 16 2+1’i de Star Diyarbakır firmasınateslim etmiş olacağız. Star Diyarbakır ile güçlü iş birliğimizin gelecekte de büyüyerek devam edeceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumludaşunları söyledi: “Star Diyarbakır firmamıza yeni araçlarını teslim ettiğimiz için çok mutluyuz. Şirket olarak, her zaman daha iyisini sunmak hedefi ile faaliyetlerimizi sürdürüyor ve her geçen günmüşterilerimizedaha gelişmiş araçlar sunmak için durmaksızın çalışıyoruz. Star Diyarbakır firması da yolcu taşımacılığı sektörünün iki yıldızı olan Tourismo ve Travego’ları araç filosuna eklemeye karar verdi. Müşterilerimizin araçlarımıza gösterdiği yoğun ilgi bizim en önemli motivasyon kaynağımız. Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’nın üretim bantlarından henüz inen 6 adet Tourismo 16 2+1’i teslim alan Star Diyarbakır’a 2022 yılı içerisinde 6 adet Travego 16 2+1’i de teslim edeceğiz. Yeni teslimatla birlikteotobüs filosunun gücünü önemli oranda artıran firmamıza son teknoloji ile donatılanaraçlarımızınhayırlı olmasını diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.