Sektörün sevilen ismi Mehmet Öksüz’ün acı günü « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 14:17

Sektörün sevilen ismi Mehmet Öksüz’ün acı günü

Sektörün sevilen ismi Mehmet Öksüz’ün acı günü
Son Güncelleme :

13 Kasım 2022 - 12:15

1.221 views

Sektörün kanaat önderlerinden Mehmet Öksüz, değerli babası Sabri Öksüz’ü kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadı. Öksüz’ün sevenleri, dostları ve ailenin yakınları merhum Sabri Öksüz’ü memleketi Rize’de ebediyete uğurladı.

HER ölüm acı verir ama söz konusu anne baba olunca bu acı ikiye katlanır. TOBB Sektör Meclisi Turizm Komisyonu Başkanı, İstanbul Ticaret Odası (İTO) 23 Nolu Meslek Komitesi Meclis Üyesi, TTDER Genel Sekreteri, Mini Tur sahibi ve sektörün kanaat önderlerinden Mehmet Öksüz, geçen hafta çok değerli babası Sabri Öksüz’ün vefatıyla sarsıldı. Sabri Öksüz Rize Sahil Camii’nde, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından memleketi Rize’de ebediyete uğurlandı… Cenaze merasiminde; Mehmet Öksüz’ü dostları, sevenleri ve meslektaşları yalnız bırakmadı.

GÜLEGÜLE Ailesi olarak; merhum Sabri Öksüz’e Allah’tan rahmet; Öksüz ailesi, yakınları ve dostlarına sabır diliyoruz…

Perge Turizm Sahibi Hüseyin Satır, Katırcıoğlu Turizm sahibi Mehmet Katırcıoğlu, Balıkçı Kahraman Sahibi Kahraman Altun,  Ali Osman Ulusoy Seyahat  Bölge Müdürü Volkan Ramoğlu, Ali Osman Ulusoy Seyahat Şirket Grup Direktörü Murat Seymen, Ali Osman Ulusoy Seyahat Rize Yazıhane sahibi Yaşar İnce ve Bireysel otobüsçü Serkan Katırcıoğlu da cenazedeydi

Aytur Turizm sahibi Ahmet Kavalcı da cenazeye katılanlardandı

Ekşioğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Ekşi ve Öksüz İth. İhr. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öksüz de cenazedeydi

Merhum Sabri Öksüz için akşam namazından sonra evinin bahçesinde Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi. Öksüz ailesinin çok sayıda  yakınları, dostları ve sevenleri de merhum Sabri Öksüz için okunan duaya katılım gösterdi. Dua da Sabri amcayı tanıyan herkesin konuştuğu tek şey yardımseverliği ve cömertliği oldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.