Seç Turizm yaz sezonunu çifte Yıldız ile karşıladı « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 14:05

Seç Turizm yaz sezonunu çifte Yıldız ile karşıladı

Seç Turizm yaz sezonunu çifte Yıldız ile karşıladı
Son Güncelleme :

15 Haziran 2024 - 10:08

523 views

Güneydoğu’nun köklü ve parlak markası Seç Turizm, peş peşe yaptığı otobüs yatırımıyla yılın flaş firmaları arasına girdi. Seç Turizm, son olarak siparişini verdiği 10 adet  Mercedes-Benz Travego’un 2’sini daha otobüs filosuna kattı…

SEZONU umutla karşılayan otobüs firmaları, yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Firmaların ağırlıklı kısmı, tarcihlerini yine Mercedes-Benz’in Yıldız’larından yana kullanıyor.

Bu firmalardan birisi de büyük Duayen Saip Konukoğlu’nun kurup parlattığı ve mirası devralanların da bayrağı daha yükseklere çıkarmak için mücadele verdiği Seç Turizm…

Sezona 5 kala, Seç Turizm araç parkını aldığı 2 adet Mercedes-Benz Travego ile genişletti.

Seç Turizm, Mercedes-Benz Türk bayisi Koluman Gaziantep ile 10 otobüslük anlaşma yapmış, araçlar partiler halinde firmaya teslim edilmişti.

2 adetlik parti de geçtiğimiz hafta düzenlenen törenle Seç Turizm İstanbul Bölge Müdürü Fikret Başkaya tarafından teslim alındı.

Yapılan yatırımlar ile ilgili açıklama yapan Seç Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Settar Konukoğlu, ‘Değerli bir mirası devraldık. Dün olduğu gibi bundan sonra da kaliteden taviz vermeden yolcularımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Filomuza katılan ve katılacak olan 10 adet Travego ile, gücümüze güç katacağız. Bu alış verişte bizlere her türlü kolaylığı sunan Mercedes-Benz ve Koluman Gaziantep yetkililerine teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.