Patronlar Karadeniz’e çıkarma yaptı « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 18:17

Patronlar Karadeniz’e çıkarma yaptı

Patronlar Karadeniz’e çıkarma yaptı
Son Güncelleme :

19 Ekim 2022 - 12:18

219 views

RESMİ kuruluş sürecini tamamladıktan sonra ilk genel kurulunu gerçekleştiren Otobüs İşletme Sahipleri Derneği (OİSD), kongrenin hemen akabinde özellikle Başkent Ankara’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Ayhan Kara ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan OİSD heyeti, bu kez bölge ziyaretlerine başladı.

Heyetin geçtiğimiz günlerdeki gezi rotası Karadeniz Bölgesi oldu. OİSD yönetimi, bölge ziyareti kapsamında Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon illerinde incelemelerde bulundu. Heyet, gittiği illerde belediye başkanlarını, valilikleri ve otogarları ziyaret ederek bölgedeki gelişmeler hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Son derece verimli geçen bu bölge ziyaretinin ev sahipliğini ise, Karadeniz’in söz sahibi firmaları Ali Osman Ulusoy Seyahat ve Varan Turizm yaptı.

Karadeniz gezisi ile ilgili kısa bir açıklama yapan OİSD yönetimi, şunları dile getirdi: ‘Gittiğimiz her şehirde sıcak ve samimi bir şekilde karşılandık. Sektörün bölgede yaşadığı sorunlar hakkında meslektaşlarımızla konuşma imkanı bulduk. Yararlı bir ziyaret oldu. Bizi ağırlayan mülki ve idari yetkililerimize, harika bir ev sahipliği örneği sergileyen Osman Ulusoy Seyahat ile Varan Turizm yetkililerine ve bölgedeki otobüsçü arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Ziyaretlerimiz başka illeri ve bölgeleri de kapsayacak şeklinde devam edecek’…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.