PAMUKKALE TURİZM SEZON ÖNCESİ YENİ HATLARA YELKEN AÇTI Karabük, Safranbolu ve Bolu’ya seferler başladı « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 14:07

PAMUKKALE TURİZM SEZON ÖNCESİ YENİ HATLARA YELKEN AÇTI Karabük, Safranbolu ve Bolu’ya seferler başladı

PAMUKKALE TURİZM SEZON ÖNCESİ YENİ HATLARA YELKEN AÇTI Karabük, Safranbolu ve Bolu’ya seferler başladı
Son Güncelleme :

15 Haziran 2024 - 10:12

254 views

Pamukkale Turizm, hizmet ağını geliştirme stratejisi çerçevesinde, Karadeniz bölgesinin önemli durakları arasında yer alan Karabük, Safranbolu ve Bolu’yu ulaşım ağına dahil etti. İddialı bir başlangıç yapan Pamukkale Turizm, ‘Karabük ve Bolu İçin Keyifli Yolculuk Zamanı’ sloganıyla  karşılıklı seferlerini başlattı

HİZMET kalitesiyle yolcusunun gönlünde taht kurmuş olan Pamukkale Turizm, ulusal bir firma olmanın gereği her geçen gün hizmet ağına yeni rotalar katıyor. 2024 için iddialı hedefler koyan firmanın yeni durakları ise Karadeniz’in önemli merkezleri arasında yer alan Karabük, Safranbolu ve Bolu oldu. Görkemli açılışların ilk durağı Karabük oldu.  

‘Karabük İçin Keyifli Yolculuk Zamanı’

Karabük Otogarı’nda gerçekleşen açılış törenine tam kadro katılan Pamukkale Turizm kurmayları, Karabüklülerin de yoğun ilgisi ile şehre “merhaba” dedi. 62 yıllık tecrübesi ile yolcularının konforu için tüm ayrıntıları hassasiyetle planlayan Pamukkale Turizm Karabük ve Safranbolu’ya yeni bir soluk getirme hedefiyle yola çıkarken, Karabük seferleri için Karabük Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hüseyin Kılıç ile iş birliği gerçekleştirdi.

Yurt çapında geniş bir ulaşım ağı bulunan Pamukkale Turizm’in açılış törenine Törene Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Bababalım, Sadık Bababalım, Tunca Başkan, Karabük Esnaf Odaları Birlik Başkanı ve Karabük acentesi işletmecisi Hüseyin Kılıç ve Pamukkale Turizm Bölge Müdürleri ve Acente Yetkilileri ile Karabük’lü vatandaşlar katıldı.

Karabük yeni bir firma kazandı

Programda konuşan Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, yeni bir firmanın Karabük’e kazandırılmasının hayırlı olmasını diledi. Gürel, “3 yıl Denizli’de görev yapmış biri olarak onları orada da biliyordum. Saygı ve takdirle takip ediyordum. Burada da görmüş olmanın mutluluğu içerisindeyim. Karabük’ten özellikle turizm yörelerine direkt seferlerle ulaşım sağlanabilecek olmasını önemli buluyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. ” dedi.

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya da, otogardaki çalışmaların başladığını, bölgenin bir cazibe merkezi olacağını söyledi.

Karabüklü kalitenin tadını yaşayacak

Daha sonra kürsüye çıkan Pamukkale Turizm’in Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Bababalım da, ‘Ulaşım sektöründe standartları yükselten ve referans marka haline gelen Pamukkale Turizm olarak, Karabük ilimize başlattığımız yeni seferlerimizin mutluluğunu yaşıyoruz.

62 yıldır, 200’den fazla noktada tecrübeli kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile yolcularımıza “keyifli yolculuklar” yaşatıyoruz. Bugünden itibaren Karabüklülere de keyifli yolculuk deneyimleri sunmak için değerli bir aile ile iş birliği gerçekleştirdik ve Kılıç Ailesi ile Karabük’te seyahatlerin kalitesini ve keyfini arttırıyoruz. Karabük’e başlattığımız seferlerde 2+1 Pamukyol araçlarımıza ek olarak ‘Jumbo’ marka araçlarımız, 75cm diz mesafesi ile muadillerinden yüzde 25 fazla diz mesafesi sunarak Türkiye’nin en geniş koltuk aralığına sahip araç olma özelliğini taşıyor. Jumbo araçlarımız ile Karabüklülere daha önce deneyimlemedikleri konforlu ve rahat bir yolculuk imkânı sağlıyor.  Yeni seferlerimizin Karabük’e hayırlı olmasını diler; Karabük halkının göstermiş olduğu ilgi ve destek için teşekkür ederiz.” dedi.

Safranbolu bando ekibi ile otogarı hareketlendiren Pamukkale Turizm, tüm yolcu ve otogar çalışanlarına yaz seferlerinin tamamında ikram menüsünde bulunan dondurmalardan ikram etti. Ayrıca otobüs maketi ve balon hediyeleriyle çocuk yolcularını da gülümsetti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.