Metro Turizm ve Şahin Ailesinden 60 otobüslük büyük işbirliği « Güle Güle Gazetesi

19 Haziran 2024 - 08:28

Metro Turizm ve Şahin Ailesinden 60 otobüslük büyük işbirliği

Metro Turizm ve Şahin Ailesinden 60 otobüslük büyük işbirliği
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2024 - 17:32

2.103 views

Büyük filoya 60 adet otobüs takviyesi

Bireysel yatırımcıların en büyük destekçilerinden Metro Turizm, orta Anadolu’da dengeleri değiştirecek bir transfere imza attı. 60 otobüslük dev bir filoya sahip olan Seyit Şahin, bundan böyle Metro şemsiyesi altında hizmet verecek.

KARAYOLU yolcu taşımacılığının dev ve kurumsal markası Metro Turizm, büyüme stratejisi kapsamında, bünyesine bireysel yatırımcıları katmaya devam ediyor. Şirket, bu kapsamda geçtiğimiz hafta Türkiye’nin en büyük bireysel otobüsçülerinden birisi olan, Şahin ailesini de bünyesine kattı. Seyit Şahin’e ait olan 60 otobüs, düzenlenen törenle Metro Turizm adına hizmete başladı.

Yeni iş birliklerimiz olacak

Törende açıklamalarda bulunan Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ayyıldız, böyle büyük ve köklü aileyi bünyelerine katmanın kendileri açısından büyük gurur olduğunu dile getirerek, şunları söyledi:

Metro Turizm bir taşıma organizatörü; bireysel yatırımcılar, markamızın adı altında güçlü altyapımızı kullanarak, güçlü acente ağını kullanarak, güçlü satış ağlarını kullanarak kârlılıklarını artırıyor. Bugün Şahin Ailesini de bünyemize katmış olduk. Bu çerçevede başka daha pekçok iş birliklerimiz olacak. Metro Turizm olarak bireysel yatırımcılara, bireysel otobüsçü arkadaşlarımızın hepsine filo büyüklüğünün hiçbir önemi olmaksızın elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz. Hem komisyon konusunda hem artık paranın maliyetinin bu kadar yüksek olduğu dönemde ödeme konusunda yapmış olduğumuz inovasyonlarla, yeniliklerle tercih sebebi olmaya başladık.

Önümüzdeki günlerde de sıfır araç yatırımlarımız olacak. Filomuzun yaşını git gide gençleştirecek hamlelerde bulunmaya devam edeceğiz…

Sıfır araç yatırımı yapacağız

Daha sonra söz alan Seyit Şahin ise, ‘Hali hazırda 60 araçlık bir filomuz var. Araç parkımızı büyütüp gençleştirmeyi sürdüreceğiz. Özgür Bey ile araç yatırımı ile alakalı ortak bir projemiz var. Yılsonuna kadar yapılacak yatırımlar var. Adet belli değil ama otobüs yatırımı ve filoda yenileme kesinlikle yapılacak’ şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.