Laçinler’den 1000 kişilik iftar sofrası « Güle Güle Gazetesi

19 Haziran 2024 - 06:27

Laçinler’den 1000 kişilik iftar sofrası

Laçinler’den 1000 kişilik iftar sofrası
Son Güncelleme :

24 Nisan 2023 - 10:36

216 views

BÜYÜK İstanbul Otogarı, dev iftar organizasyonlarının yapıldığı bir mekana dönüştü. TOFED’in ardından, Laçinler Otomotiv de otogarda kalabalık bir iftar düzenledi. Ev sahipliğini Şahin Laçin ve Yalçın Laçin ve Mehmet Salih Laçin’in yaptığı iftar davetine 1000’i aşkın kişi katılım gösterdi. İftara Laçin ailesinin yakınları, dostları, sektör paydaşlarının yanı sıra sektörün önemli isimleri de katılım gösterdi.

Kısa bir görüşünü aldığımız Laçinler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Laçin şunları söyledi: ‘Ramazan ayı demek büyük sofraların kurulduğu eş, dost ve yakınların bir masa etrafında toplanarak aynı yemeği paylaşması demektir. Pandemi nedeni ile 2 yıl böylesi iftar sofralarından mahrum kalmıştık. Bu nedenle bu yıl büyük bir iftar daveti vermek istedik. 1000 kişilik bir iftar yemeği düzenledik. Otogar’da düzenlemiş olduğumuz bu iftar davetinde bize yer tesisi konusunda yardımcı olan tüm otogar yetkililerine teşekkür ediyorum. Bizleri kırmayıp her türlü desteği verdiler sağolsunlar. Önümüzdeki yıllarda da paylaşım sofralarımızın artarak devam etmesini diliyorum. Bu vesile ile davetimize icabet edip sıcak soframızı paylaşan tüm dost, arkadaş ve otogar çalışanlarına teşekkür ediyoruz’…     

Foto altı

İftara; At Yetiştiricileri Derneği Başkanı Talip Öztürk, TOFED Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Günsel Turizm sahibi Selami Güner, Özlem Diyarbakır İstanbul İşletmecisi Zülküf Bayhan, Metro Holding’ten Hakan Öztürk, TOFED Örgütlenme Komisyonu Başkanı Musa Çaktır, TOFED Sektör Uzlaşma Komisyonu Başkanı Hayrettin Yağız, Volkan Metro İstanbul Bölge Müdürü Neşet Ergün, TOFED Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Yıldız, Mustafa Zorba ve Nihat Kılıç katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.