Inova yine Busworld’ün çekim merkezi oldu « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 13:46

Inova yine Busworld’ün çekim merkezi oldu

Inova yine Busworld’ün çekim merkezi oldu
Son Güncelleme :

15 Haziran 2024 - 8:58

46 views

Global bir marka olarak yurtiçi ve yurtdışındaki bütün otobüs ihtisas fuarlarına katılan İnova Otomotiv, Busworld Türkiye 2024 Fuarı’nda da hayli iddialı bir stantla hazır bulundu. Zengin ürün gamının sergilendiği İnova standı, otobüsçü ve turizm taşımacılarının uğrak noktası oldu.

UMARIZ yine pandemi gibi bir felaket olmaz; yerli-yabancı üretici, tüketici ve yan sanayicileri buluşturan fuarlardan mahrum kalmayız.

Dünyanın en büyük buluşmalarından birisi olan Busworld Türkiye 2024 Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Fuarı, 29-31 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlendi. Yerli-yabancı yüzlerce katılımcının yer aldığı bu buluşmaya, fuarların gözdelerinden İnova Otomotiv de iddialı bir stantla katıldı.

Değişik model araç koltuklarının sergilendiği İnova standı, sektör mensuplarını en fazla kendisine çeken stantların başında yer aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gizem Kavalcı Kepir’in bizzat ev sahipliğini yaptığ stant, fuar süresince bir an olsun boş kalmadı.

Fuarla ilgili gazetemize kısa bir açıklamada bulunan Zülker Kavalcı, ‘Her katıldığımız fuar, bizlere yeni pazarlar ve müşteriler kazandırıyor. Bu fuarda da önemli görüşmelerimiz ve bağlantılarımız oldu.

Biz ayrıca yerli müşterilerimize kucak açmak ve onları ağırlamak için de fuarlara katılıyoruz. Bu fuarda her ikisi de gerçekleşti. Bu vesile ile standımızı onurlandıran yerli ve yabancı tüm konuklarımıza teşekkür ediyor, yeni fuarlarda buluşmak üzere diyorum’ şeklinde konuştu.

(Soldan sağa) Mengerler’den Hüseyin Tilki, Günay Eren, Best Van’dan  İrem Bayram, Esadaş’tan Haluk Şenpolat, Mek Ağrı’dan Cercis Kotan, Çankırı Özlem’den Hakan Aslan,  Lüks Karadeniz’den Fatih İslam, Van Gölü’nden Ali Sercan Kartal ve Lüks Artvin’den Arslan Aydemir ev sahipliğini Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gizem Kavalcı Kepir’in yaptığı İnova Otomotiv standını ziyaret etti.

(Soldan sağa) Kartal Tur’dan Reyhan Şeker, Temizsoy’dan Serkan Temizsoy, Şahinoğlu’ndan Şenol Şahinoğlu, Arıkan’dan Murat Arıkan, Lüks Karadeniz’den Abdullah İslam, Yıldızhan’dan Semih Yıldızhan, Temsa Bölge Satış Yöneticisi İlker Canpolat da İnova standını ziyaret edenler arasındaydı

Dolapdere Sanayi Sitesi Başkanı Ömer Hanoğlu, Günsel Turizm’den Selami Güner,  Lüks Karadeniz’den Abdullah İslam ve Temsa Bölge Satış Yöneticisi İlker Canpolat

(Soldan sağa) Setcom ortakları Abdullah Yazıcı ve Murat Çiçek, Mek Ağrı’dan Cercis Kotan, Mengerler’den Hüseyin Tilki

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.