Goodyear Yılın Kış Lastiği Üreticisi seçildi « Güle Güle Gazetesi

19 Haziran 2024 - 08:25

Goodyear Yılın Kış Lastiği Üreticisi seçildi

Goodyear Yılın Kış Lastiği Üreticisi seçildi
Son Güncelleme :

09 Kasım 2023 - 14:22

427 views

Almanya’nın en prestijli otomotiv yayınlarından Auto Bild, kış lastiği üretimi kategorisindeki performansı nedeniyle Goodyear’ı ‘Yılın Üreticisi’ ödülüne layık gördü. 

Goodyear, kış lastiği üretimi kategorisindeki performansıyla bir kez daha Yılın Kış Lastiği Üreticisi1 olarak seçildi. Geçtiğimiz aylarda 2023 Yılın Yaz Lastiği Üreticisi2 olarak seçilen Goodyear böylece lastik üretimi konusundaki başarısını taçlandırmış oldu. 

Goodyear UltraGrip Performance 3 ve UltraGrip Ice 3’ün bu yıl piyasaya sürülmesi, lastik üreticisinin zaten güçlü olan portföyüne bir yenisini daha ekledi.  
 

Goodyear’ın Tüketici Lastikleri Avrupa Başkan Yardımcısı David Anckaert, “Bu yıl kış ve yaz lastiği serimiz için bu prestijli takdiri almaktan gurur duyuyoruz. Bu ödüller, Goodyear’ın inovasyona olan bağlılığının ve modern araç parkının ihtiyaçlarını karşılayan, araç performansını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan ve sürücülere sürüş deneyimlerini geliştirmek için ihtiyaç duyduklarını karşılayan ürünler sunma yeteneğinin bir kanıtıdır” dedi. 

Goodyear kış lastikleri için ödüllü bir yıl  

Goodyear’ın kış ürünleri, Avrupa’nın önde gelen yayınları tarafından gerçekleştirilen çok sayıda dergi testinde başarılı performanslar sergiledi. Kısa süre önce tanıtılan Goodyear UltraGrip Performance 3, katıldığı yedi testin tamamında en üst sırada yer aldı. 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.