Goodyear, Logistech Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini tanıttı « Güle Güle Gazetesi

29 Mayıs 2024 - 08:42

Goodyear, Logistech Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini tanıttı

Goodyear, Logistech Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini tanıttı
Son Güncelleme :

03 Ekim 2023 - 15:53

331 views

Goodyear, bu yıl ikincisi düzenlenen Logistech Lojistik, Depolama ve Teknolojileri Fuarı’nda OTR ürün yelpazesinde yer alan ve liman işlerinde kullanılan ürünlerini ve hizmetlerini tanıttı. Fuarda ayrıca kamyon lastikleri ve çözümlerini de sergiledi.

Sadece ürünleriyle değil, geliştirdiği çözümler ve sunduğu hizmetleriyle de lojistik sektöründe fark yaratan Goodyear, bu yıl ikincisi düzenlenen Logistech Lojistik, Depolama ve Teknolojileri Fuarı’nda yer aldı.

Özellikle liman işlerinde kullanılan ürünlerini ve liman işlerinde faaliyet gösteren firmalara sunulan hizmetlerini tanıtan Goodyear ayrıca kamyon lastiklerini de sergiledi.

Liman işletmelerine özel

Goodyear’ın fuarda sergilediği, konteyner elleçleme ve endüstriyel kullanım için geliştirilen radyal ve bias lastik seçenekleri, limanlardaki ve çevresindeki endüstriyel elleçleme uygulamalarının verimliliğini artırmaya yardımcı oluyor. Dayanıklılık, kesilmelere karşı direnç ve uzun sırt ömrüyle dikkat çeken ürünler, işletme maliyetini düşürmek konusunda öne çıkıyor.

Liman ve konteyner uygulaması için sunulan Radyal; dolu ve boş konteyner elleçleme makinaları ve diğer benzer ekipmanlar için güçlü performans sunuyor. 

Endüstriyel uygulamalar için sunulan Bias ise; Goodyear’ın gelişmiş bias-ply yapısı sayesinde, kaldırma modunda olağanüstü sönümleme ve stabilite sunuyor.

KMAX ürün ailesi

Bir yandan maliyetleri kontrol altında tutarken, bir yandan da kamyonları yolda, sürücüleri güvende tutmak amacıyla ürün ve hizmet sunan Goodyear, geniş ürün gamında yer alan ve sürekli yenilenerek, teknolojik olarak mevcut coğrafyaya özel geliştirilen bir ürün ailesi KMAX’I de sergiledi. Şehir içi, şehirlerarası veya bölgesel kullanımlarda, farklı hava ve yol şartlarında uygun, yüksek kilometre performansı sunan KMAX ürün ailesinin KMAX S, KMAX D ve KMAX T modelleri tanıtıldı. 

Lastik Basıncı İzleme Sistemlerinin (TPMS) geliştirilmesinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip Goodyear, fuarda geliştirilmiş TPMS Heavy Duty’yi de tanıttı. Sistem, Goodyear FleetHub ve Goodyear DriverHub adlı iki uygulama aracılığıyla sürücüler ve filo yöneticileriyle iletişim kurarak, filolarının proaktif ve önleyici bakımı için tahmini lastik verileri ve yararlı bilgiler sağlıyor. 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.