AŞTi Dernek’te Hacı Barış güven tazeledi « Güle Güle Gazetesi

19 Haziran 2024 - 08:25

AŞTi Dernek’te Hacı Barış güven tazeledi

AŞTi Dernek’te Hacı Barış güven tazeledi
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2024 - 8:49

80 views

Sektörün önemli sivil kuruluşlarından birisi olan Ankara Otobüsçüler ve Acenteler Derneği, olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Seçimli kongreye başkan ve yeni yönetim belirlendi. Oylama sonucu, derneği uzun süredir başarıyla yöneten Hacı Süleyman Barış, bir kez daha başkan seçildi. Barış, teşekkür konuşmasında birlikteliğe ve istikrara dikkat çeken mesajlar verdi…

KONGRE mevsimi… Yurdun dörtbir yanındaki sektör kuruluşları, başkan ve yöneticileri belirlemek üzere kongrelerini yapıyor. Olağan genel kurul toplantısını gerçekleştiren derneklerden birisi de Ankara Otobüsçüler ve Acenteler Derneği oldu.

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu şemsiyesi altında yer alan, dernek, geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştirdi.

Üyelerin büyük kısmının hazır bulunduğu genel kurulda, yasal prosedürlerin ardında başkanlık ve yönetim oylamasına gidildi. Oylama sonucu Başkanlık görevini başarı ile yöneten Hacı Süleyman Barış tekrar başkanlığa seçildi.

Seçim sonrası görüşlerini bildiren Barış; ‘Tekrardan başkan seçilmeme vesile olan her biri birbirinden değerli dernek üyelerimize ve esnaflarımıza yürekten teşekkürlerimi sunmak isterim. Sorunlarımızın çözümü için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Güzel gelişmelere imza atacağımıza inancım tam. İstikrar sürecek bunun sonucu olarak da güzel gelişmeler devam edecek’ şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Hacı Süleyman Barış,  Ahmet Dağdeviren, Adnan Serdar, Tuncay Ceyhan,  Metin Önal, Recep Çalık, Ahmet Tatlı, Yücel Arıcı, Abdullah Yıldız, Devrim Sarıaltun, Servet Kurnaz, Mustafa Kılıç, Erol Aydın, Halil Erdal, Aydın Zengin

Denetim Kurulu Üyeleri:

Tuna Dilek, Nuri Önal, Salih Düz

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.