Anadolu Isuzu’dan Antalya’ya 15 adet Novolux midibüs teslimatı « Güle Güle Gazetesi

22 Temmuz 2024 - 08:08

Anadolu Isuzu’dan Antalya’ya 15 adet Novolux midibüs teslimatı

Anadolu Isuzu’dan Antalya’ya 15 adet Novolux midibüs teslimatı
Son Güncelleme :

23 Şubat 2022 - 10:27

10.165 views

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Antalya’da faaliyet gösteren Zemzem Turizm’e 15adet IsuzuNovoLux aracın teslimatını gerçekleştirdi. Isuzu NovoLux, sunduğu konforu, ekonomik işletme ve bakım maliyetlerininyanı sıraçevreci,yüksek performanslı motoru ve manevra kabiliyetiyle turizm ve taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu,Antalya’nın öncü firmalarından, turizm ve personel taşımacılığı, filo kiralama,şehirlerarası taşımacılık alanında faaliyet gösteren, Zemzem Turizm’e 15 adet Isuzu NovoLuxmidibüsün teslimatını gerçekleştirdi.

Turizm ve personel taşımacılığının yanında,acente, kongretaşımacılığı hizmetleri alanında da faaliyet gösteren Antalya’nın öncü şirketlerden olan Zemzem Turizm, filosunu modern araçlarla büyütürken tercihini Isuzu NovoLux’ten yana kullandı. Araçların Zemzem Turizm’e teslimatı 15 Şubat 2022 tarihinde düzenlenen törenlegerçekleştirildi.

Teslimat törenine,Esay Bayi Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Göyük, Genel Müdür,Erkan Göyük, Satış Müdürü Muhsin Çivilibal, Zemzem Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ferman Yıldırım,İlhan Yıldırım, Erhan Yıldırım, Zemzem Grup Turizm Genel Müdürü Adnan Alıcı, Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, Bayi Kanalı Yöneticisi Ferhat Sancaklı katılmıştır.

Düzenlenentörendekonuşan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman şunları söyledi:

“Anadolu Isuzu olarak Türkiye’de ürettiğimiz midibüslerleturizm ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren operatörlerin modern, konforlu, güvenli araç taleplerini karşılamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Zemzem Turizm’e araçların teslimatını Antalya bayimiz Esay Otomotivin sayesinde yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda gerçekleştiriyoruz. Zemzem Turizm’in araç filosunu büyütürken Isuzu NovoLux’ü seçmesi,konfor, yüksek performans ve ekonomik işletim maliyetleri gibi avantajlar sunan bu modelimizin rekabetteki ayrıcalıklı konumunun da bir göstergesidir.Isuzu NovoLux, üstün özellikleriyle turizm sektörünün ihtiyaçlarınaher zaman yanıt vermeye devam edecektir.”

Isuzu NovoLux: Turizm ve personel taşımacılığına özel olarak geliştirildi

Anadolu Isuzu’nun orta boy otobüs segmentindeki başarılı ürünü NovoLux, Euro 6D emisyon standardın da 190 beygirlik uzun ömürlü Isuzu motoru ileNovoLux sunduğu yüksek performans ve konforun yanı sıra güvenlik açısından da birçok üstün özellik içeriyor. Çevreci ve sessiz motoruyla yolcularına konfor, sürücüsüne ise ergonomi sunan NovoLux, dayanıklı yürür aksamı ve verimli motoru ile sınıfında en iyi işletme avantajını sağlıyor. Sınıfında standartları yükselten Isuzu NovoLux, turizm, personel ve okul taşımacılığını yapan işletmelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.