Allison Transmission, Yeni XCMG Arazi Vincinin Standart Donanımı Olarak Belirlendi « Güle Güle Gazetesi

20 Nisan 2024 - 06:58

Allison Transmission, Yeni XCMG Arazi Vincinin Standart Donanımı Olarak Belirlendi

Allison Transmission, Yeni XCMG Arazi Vincinin Standart Donanımı Olarak Belirlendi
Son Güncelleme :

21 Aralık 2022 - 15:29

1.356 views

AllisonTransmission,Xuzhou İnşaat Makineleri Grubu’nun (XCMG) yeni arazi vinçlerinin standart şanzıman donanımınısunuyor.

Dünyanın en büyük üç inşaat makinesi üreticisinden biri olan XCMG, Temmuz 2022’de yeni XCA400L8 arazi vinçlerine ilk entegrasyonundan bu yana Allison 4970 Özel Serisi™ (SP) şanzımanın olağanüstü performansını deneyimledi.

XCMG Vinç Satış Genel Müdür Yardımcısı MaQingjie, açıklamasında; “XCMG ve Allison, 10 yılı aşkın süredir başarılı bir iş ortaklığı yürütüyor. 60 tonluk vinçlerin ardından 100 ve130 tonluk ve şimdi 300 ila 500 tonluk yeni arazi tipi vinçlerimizin şanzıman donanımını sağlayanAllison, her zaman yüksek kaliteli ürünleri ile güvenilir performansları sayesinde araçlarımızı destekledi. Hızlı, doğru ve istikrarlı arazi vinçleri geliştirerek sektöre liderlik etmek için Allison ile güçlerimizi birleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Aralık 2021’de sertifikasyon sürecini tamamladıktan sonra XCMG, Allison’ınkendini sahada ispatlamış 4000 Serisi™’nin güncellenen versiyonuolan 4970SP şanzımanı entegre eden ilk üreticiydi.

AllisonTransmission Asya Pasifik Bölgesi Satış Direktörü BrianGeiselhart ise konuyla ilgili; “Allison 4970SP şanzımanımızınXCMG’nin arazi vinçlerine başarılı entegrasyonu, Allison’ın müşteri odaklı inovasyona bağlılığını gösteriyor. Dünya çapındaki büyük altyapı uygulamaları için benzersiz performans ve üretkenlik sağlayan çözümler geliştirmek üzere XCMG ile devam edecek işbirliğimiziheyecanla bekliyoruz”diye belirtti.

Allison 4970SP, yedi ileri ve iki geri vites ile maksimum 597 kilovat güce ve 3.200 Newton metreye kadar torka sahip. Allison tam otomatik şanzıman, Shanxi Eyaletindeki Datong yakınlarındaki Fengpei Demiryolu Köprüsü inşaatı ve rüzgar türbini kurulum projesinde kanıtlandığı gibi geliştirilen sürüş, yokuş çıkma ve manevra kabiliyeti ile araç verimliliğini artırıyor.

Allison’ın Özel Seri tam otomatik şanzımanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.allisontransmission.com/transmissions/models/specialty-series adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.