15 yılda efsane yaratmak mı; evet işte INOVA  bunu yaptı « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 19:04

15 yılda efsane yaratmak mı; evet işte INOVA  bunu yaptı

15 yılda efsane yaratmak mı; evet işte INOVA  bunu yaptı
Son Güncelleme :

19 Ekim 2022 - 9:23

229 views

Özgün tasarımları, kalitesi ve müşterisine verdiği güvenle kısa sürede araç koltuğu üretiminin lider markası haline gelen İNOVA Otomotiv, 15. yılını ailesiyle birlikte muhteşem bir organizasyonla kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, çalışanlarına hitaben ‘Bugün sektörün öncüsüysek bu sizlerin sayesindedir’ dedi…

DÜNYA devlerinin yarıştığı bir arenada efsane olmak; hem de 15 sene gibi kısa bir sürede… İmkansız gibi görünüyor ama; İNOVA Otomotiv bunu başardı. Bundan 15 yıl önce Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı tarafından kurulan İNOVA, bırakın piyasaya girmeyi, araç kotuğu üretiminde liderliğe bile ulaştı. Peki neydi başarının sırları: Kavalcı, bunu inovasyon, kalite, sağlamlık, doğru satış ve satış sonrası politika ile açıklıyor.

İNOVA, 15 yaşında! Şirket, 15 yıllık başarısını düzenlediği muhteşem organizasyonla kutladı. Hilton Otel’de düzenlenen ve firma yönetiminin yanısıra çalışanların da tam kadro katıldığı gecede İnova Otomotiv’in kuruluşundan bu yana 10 yıl üzeri süre çalışanlar ödüllendirildi. Çalışanlar ve aileleri, sahnelerin güçlü sesi Cengiz Ateş’in bir birinden güzel şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

Öncüysek bu sizin sayenizdedir

Gecede konuşan İNOVA Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, şunları söyledi: ‘2007 yılında başladığımız İNOVA Otomotiv’in yolcu koltuğu sektöründeki başarı hikayesinin 15. yılını coşku ve gururla hep birlikte kutluyoruz.

Geçtiğimiz 15 yıl bin bir emek birçok hatırayla dolu. Bu zamana kadar emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarıma emekleri için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İnova Otomotiv Ailesi olarak ülke piyasa şartlarına rağmen 15 yıl içerisinde Türkiye ekonomisine ve Bursa ekonomisine çok önemli katkılarda bulunduk ve bulunmaya da devam edeceğiz.

Bu ailemiz için büyük bir onur. Kuruluşumuzun 15. yılını kutlarken sizlerle birlikte olmaktan ve gururumuza ortak olmanızdan mutluluk duyuyoruz. Sektörün öncüsüysek bu sizlerin sayesindedir. Aynı gemide aynı hedeflere hep birlikte ilerlemeye devam edeceğiz’.

Güçlü bağlar başarıyı getirdi

Daha sonra kürsüye çıkan İNOVA Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Necipoğlu da şu ifadeleri kullandı:  ‘Bildiğiniz üzere 2007 yılında çok büyük bir kaygı, endişe ve sevinçle çıkmış olduğumuz İnova Otomotiv yolculuğumuz da 15 yılı geride bıraktık.

Varlığınız ve birlikteliğimiz yürüdüğümüz bu yolda yolculuğumuzun ve başarılarımızın en büyük temelidir.  Gurur ve kıvanç dolu 15 yıl içinde başarılarımız için size çok teşekkür ediyorum. Bugün bizler için bir dönüm noktasıdır. Bugünden sonra birlikteliğimiz ve beraberliğimiz kuvvetlenerek artacak ve başarılarımıza başarılar ekleyerek güçlü adımlarla en yeniye,  en iyiye ve yapılmamışları yaparak ilerlemeye devam edeceğiz.

15. yıl vesilesiyle kutladığımız bu gecemize hoş geldiniz der hepinize iyi eğlenceler dileriz. İYİ Kİ VARSINIZ’.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.