Özköprü Turizm, satın aldığı 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD model otobüsün2’sini teslim aldı « Güle Güle Gazetesi

20 Nisan 2024 - 08:09

Özköprü Turizm, satın aldığı 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD model otobüsün2’sini teslim aldı

Özköprü Turizm, satın aldığı 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD model otobüsün2’sini teslim aldı
Son Güncelleme :

26 Nisan 2022 - 15:00

2.258 views
  • Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak misyonu doğrultusundaaraç parkınıyenileyen Özköprü Turizm, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 5 adet Tourismo 15 RHD model otobüsten2’sini teslim aldı.
  • Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk Bayisi Hasmer Otomotiv tarafından satışı yapılan araçların teslimatı için Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde bir tören düzenlendi.

Yolcu taşımacılığı alanındahizmet veren Özköprü Turizm, en konforlu, en güvenli ve en uygun maliyetlerle müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için araç parkını yenileyen şirket, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 5 adet Tourismo15 RHD model otobüsün 2 adedini teslim aldı.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk Bayisi Hasmer Otomotiv tarafından satışı yapılan araçlariçin26 Nisan 2022 tarihinde teslimat töreni düzenlendi.Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde gerçekleştirilen törende araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın ve Hasmer Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahintarafından,Özköprü Turizm Genel Müdürü Aziz Köprü, Malitur Genel Müdürü Muhammet Ali Köprü ve Malitur Operasyon Müdürü Muhammet Fatih Köprü’yeteslim edildi.

Özköprü Turizm Genel Müdürü Aziz Köprü, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “1999 yılında Köprü Turizm-Aziz Köprü ismi ile faaliyetlerine başlayan firmamız, 2013’te tüzel kişiliğe geçerek Özköprü Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. adını aldı. Titiz, güvenli ve güleryüzlü hizmeti ile müşterilerinin takdirini kazanan şirketimiz, 1999 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Bugün, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığımız5 adet Tourismo 15 RHD model otobüsten2’sini teslim aldık. Yeni araçlarımızla; çağdaş, konforlu, güvenli ve uygun maliyetlerle standartlarımızdan ödün vermeden hizmet sunma misyonumuzun gereğini yerine getireceğimiz için çok mutluyuz. Markanın verdiği güven, araçların verimli yakıt tüketimi, 2.El değeri, güvenli sürüşve yolculara sunduğu üst düzey konfor ile geniş servis ağı dolayısıyla Mercedes-Benz Türk’ü tercih ettik. Yakın bir gelecekte Mercedes-Benz Türk’ten 3 adet otobüs daha satın almayı planlıyoruz.”

Hasmer Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahinise, “Daha önce 2.El araç satışı gerçekleştirdiğimiz Özköprü Turizm’e ilk kez sıfır otobüs sattığımız için oldukça mutluyuz. 5 adet Tourismo 15 RHD modelaracımızdan,Hoşdere Otobüs Fabrikamızın üretim bantlarından yeni inen 2 adet otobüsü bugün teslim ettik. Sözleşmemiz kapsamında önümüzdeki Haziran ayında 3 adet Tourismo 15 RHD model aracımızı daha firmaya teslim edeceğiz. Bu yıl ilk kez sıfır otobüs satışı yaptığımız Özköprü Turizm ile önümüzdeki dönemde deiş birliğimizin büyüyerek devam edeceğine yürekten inanıyorum”şeklinde konuştu.Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumludaşunları söyledi: “1999 yılından beri yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan ve 2013’ten beri Özköprü Turizm adı ile müşterilerine hizmet veren firmamıza yeni araçlarını teslim ettiğimiz için çok mutluyuz. Her zaman daha iyisini sunmak hedefimiz doğrultusunda, müşterilerimize daha gelişmiş araçlar sunmak için AR-GE çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz. Gelecekte de müşterilerimize en iyi araçları sunmak için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz. Yeni teslimatla birlikteotobüs filosunun gücünü önemli bir oranda artıran Özköprü Turizm firmasınayeni araçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Bu teslimatın hayata geçirilmesinde emeği geçenHasmer Otomotiv bayii çalışanlarına, finansman desteği sağlayan Mercedes-Benz Kamyon Finansman’a, ekip arkadaşlarıma ve değerliÖzköprü Turizm yöneticilerine teşekkür ediyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.