Beydağı Turizm, 50. yılında 10 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1 yatırımı gerçekleştirdi « Güle Güle Gazetesi

29 Mayıs 2024 - 09:29

Beydağı Turizm, 50. yılında 10 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1 yatırımı gerçekleştirdi

Beydağı Turizm, 50. yılında 10 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1 yatırımı gerçekleştirdi
Son Güncelleme :

15 Nisan 2022 - 15:42

2.409 views
  • Mercedes-Benz Türk, Beydağı Turizm tarafından satın alınan10adet Travego 16 2+1 otobüsü törenle teslim etti.
  • Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında50 yıldır kesintisiz hizmet veren Beydağı Turizm,yeni otobüsleri ile sunduğu yüksek hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

Kurulduğu günden bu yana tercihini Mercedes-Benz yıldızlı otobüslerden yana kullanan Beydağı Turizm, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı son teknolojiye sahip 10 adet Travego 16 2+1 otobüsünü teslim aldı. Sektörde 50. yılını kutlayan şirket, satın aldığı 10 adet Mercedes-Benz Travego 16 2+1 ile filosundaki araç sayısını 27 adede çıkardı.

Mercedes-Benz Türk Bayisi Mengerler tarafından yapılan 10 adet Travego 16 2+1 satışının ardından Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde bir teslimat töreni düzenlendi. Gerçekleştirilen törende araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Müdürü Burak Batumlu ve Mengerlerİstanbul Genel Müdürü Güven Onan, tarafından,Beydağı Turizm ortakları Aydın İkde, Sönmez İkde, Murat Mutlu, Reşat Mutlu ve Mert Mutlu’ya teslim edildi.

Beydağı Turizmortaklarından Sönmez İkde, törende yaptığı konuşmada, “Sektördeki 50. yılımızı 10 adet Travego 16 2+1 yatırımı ile taçlandırdık. Yeni satın aldığımız otobüslerimizle araç parkımızı genişletirken, sunduğumuz yüksek hizmet kalitesini de artıracağız.Kurulduğumuz günden bu yana filomuz için sadece Mercedes-Benz marka otobüsleri tercih ettik. 2.El değeri, yakıt tasarrufu, servis ağı, konforu ve Mercedes-Benz Türk Bayisi Mengerler’in bu süreçte bizlere verdiği destek nedeniyle tercihimizi Travego’dan yana kullandık.Ayrıca bu alandaki yatırımlarımızı sürdürerek, Mercedes-Benz Türk’ten bu yıl içinde 5 adet daha otobüs almayı planlıyoruz. Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen araçlarımızda ve satışında emeği geçen tüm Mercedes-Benz Türk çalışanlarına, Mengerler’in değerli ekibine, finansman desteği sağlayan Mercedes-Benz Kamyon Finansman’a ve Mercedes-Benz Türk yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Mengerler İstanbul Genel Müdürü Güven Onan ise, şunları söyledi: “Bu yıl sektörde 50. yılını kutlayan Beydağı Turizm, araç filosuna eklediği son teknolojiye sahip 10 adet Travego 16 2+1 ile müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırma imkanına kavuşacak. 2021 yılı itibari ile seyahat otobüslerimizde 41 farklı yenilik sunmaya başlamıştık. Bu yeniliklerle gücüne güç katan yeni nesil Travego, yakıt ekonomi paketiyle gelen öngörülü sürüş sistemi ile yakıt tasarrufunu üst seviyelere çıkarıyor. Bu yıl yaptığımız iyileştirmelerle standartları üst seviyeye yükselttiğimiz araçlarımızın Beydağı Turizm’e hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz.”

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumluda “Sektörde 50. yılını kutlayan Beydağı Turizm ile olan ilişkimiz şirketin kuruluşuna kadar dayanıyor. Faaliyetlerine başladığı günden beri filosunda sadece Mercedes-Benz yıldızına sahip araçları kullanan Beydağı Turizm, son yaptığı yatırımı ile bu geleneğini sürdürdü. Köklü iş birliğimizin devam etmesinde emeği geçen başta Beydağı Turizm yöneticileri olmak üzere, Mengerler bayimizin çalışanlarına ve bu çok önemli iki markanın birlikteliğinin sağlanmasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.