TTDER KURUCU BAŞKANI SÜMER YIĞCI, BAYRAĞI MÜMTAZ ER’E DEVRETTİ TEŞEKKÜRLER SÜMER BAŞKAN! « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 18:54

TTDER KURUCU BAŞKANI SÜMER YIĞCI, BAYRAĞI MÜMTAZ ER’E DEVRETTİ TEŞEKKÜRLER SÜMER BAŞKAN!

TTDER KURUCU BAŞKANI SÜMER YIĞCI, BAYRAĞI MÜMTAZ ER’E DEVRETTİ TEŞEKKÜRLER SÜMER BAŞKAN!
Son Güncelleme :

31 Ekim 2022 - 16:44

166 views

Turizm taşımacılığının yasal bir kimliğe kavuşturulmasında büyük rol oynayan TTDER Başkanı Duayen Sümer Yığcı, görevini Başkan Vekili Mümtaz Er’e teslim etti. Yığcı’ya, büyük emeklerinden dolayı teşekkür plaketleri takdim edildi.

MÜCADELELERLE dolu koca bir yaşam… Turizm Taşımacıları Derneği’nin (TTDER) Kurucu Başkanı Sümer Yığcı, yılların ardından başkanlık koltuğunu, kendi isteği ile yol arkadaşı Mümtaz Er’e teslim etti.

Devir teslimin yapıldığı toplantıda; TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, TTDER Başkanı Mümtaz Er, Genel Sekreter Mehmet Öksüz ve TÜRSAB eski Başkanı Başaran Ulusoy tarafından; yoğun emeklerinden dolayı Duayen Sümer Yığcı’ya teşekkür plaketi takdim edildi. Duygulu anların yaşandığı toplantıda konuşan Sümer Yığcı, şunları söyledi: ‘Uzun yıllardır sürdürdüğüm başkanlık görevini artık Mümtaz Er’e teslim ettim. Bayrağı devralan Başkanımız Mümtaz Er’in her zaman yanında olacak, destekçisi olacağım. Kendisinin bu görevi de layıkı ile yerine getireceğini inanıyorum’.

Daha sonra söz alan yeni Başkan Mümtaz Er de, ‘Bu göreve layık olmaya çalışacağım. Turizm taşımacılığı ve ona değer katan TTDER çok büyük bir camia.

Derneğimizin gücünü bu zamana kadar gösterdik bundan sonra çabalarımızla daha da ileriye taşıyacağız.

Yeni görevimde, arkadaşlarımla hep birlikte bir bütün halinde çalışacağız; herkesin önerilerini dikkate alıp çözüm önerilerimizi bakanlık nezdinde olsun bürokrasi nezdinde olsun bütün girişimleri yapacağız. Sıkıntılarımızın çözümü için her türlü girişimde bulunmaya kararlıyız’ şeklinde konuştu.

Bu arada Elmadağ Konak Otel’de yapılan ve çok sayıda turizm taşımacısı ile üretici firma temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda 2022 değerlendirmesi ve 2023 beklentileri de masaya yatırıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.