TruckStore’da yüzde 0’dan başlayan faiz oranlarıyla Ağustos fırsatları  « Güle Güle Gazetesi

20 Nisan 2024 - 07:10

TruckStore’da yüzde 0’dan başlayan faiz oranlarıyla Ağustos fırsatları 

TruckStore’da yüzde 0’dan başlayan faiz oranlarıyla Ağustos fırsatları 
Son Güncelleme :

09 Ağustos 2023 - 12:05

355 views

Türkiye’de “Kazandıran Fırsatların Adresi” TruckStore’un Ağustos ayına özel kampanyası çerçevesinde hem kurumsal hem de bireysel müşteriler, 24 aya varan vade ve yüzde 0’dan başlayan cazip faiz oranlarıyla araç sahibi olabilecekler.

Mercedes-Benz Türk’ün 2. el araç markası TruckStore, Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek cazip fırsatlar sunan bir kampanya hazırladı. TruckStore bünyesinde satılan kamyon ve çekiciler için geçerli olan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kamyon Finansman desteğiyle, 24 aya kadar vade imkânı ve yüzde 0’dan başlayan cazip faiz oranlarıyla araç sahibi olma fırsatı sunuluyor.  

“Kazandıran Fırsatların Adresi” TruckStore’da, kampanyalı araçlar özelindeki finansman fırsatı, hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için geçerli olacak.

Zengin araç portföyü ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra tüm işlemleri tek çatı altında gerçekleştirme olanağı sunarak fark yaratan TruckStore’da ay sonuna kadar devam edecek kampanyayı kaçırmayın.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için TruckStore ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz Türk bayisine danışılabilir.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.