TOFED’ten muhteşem bir ‘Batum Buluşması’ daha « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 15:33

TOFED’ten muhteşem bir ‘Batum Buluşması’ daha

TOFED’ten muhteşem bir ‘Batum Buluşması’ daha
Son Güncelleme :

15 Haziran 2024 - 10:01

178 views

TOFED, Kurucu Başkanı Galip Öztürk’ün büyük yatırımlar yaptığı Batum’da, defalaca sektör mensuplarını ağırladı. Federasyon, 9. olağan genel kurulunun ardından, yine Batum’da bir gala gecesi düzenledi. Spon-sorluğunu MAPAR Otomotiv’in yaptığı etkinlikte 350’yi aşkın sektör mensubu sezon öncesi moral depoladı…

ŞEHİRLERARASI otobüsçülüğün yapıldığı her ilde örgütlü olan Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED), İstanbul’da 9’uncu olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Seçimli genel kurul sonucunda mevcut Başkan Av. Birol Özcan, 4’üncü kez genel başkanlığa seçilen isim oldu. TOFED, genel kurulun ardından üyelere yönelik bir gala düzenledi. Adres, bir kez daha TOFED, IPRU ve Metro Turizm’in kurucusu Galip Öztürk’ün önemli yatırım yaptığı yer olan Gürcistan’ın önemli şehirlerinden Batum oldu. 350’yi aşkın TOFED üyesi, Grand Bellagio Batumi Otel’deki gala gecesinde doyasıya eğlenip stres attı. Sezonun arifesinde gerçekleştirilen ve sponsurluğunu MAPAR Otomotiv’in yaptığı etkinlik, sektör mensupları için bir doping etkisi yarattı. Muhteşem menü ve değişik bölgelere hitap eden müzikler eşliğinde halaylar çekildi, horon tepildi.

Gecede kısa bir konuşma yapan TOFED Genel Başkanı Av. Birol Özcan, şunları söyledi: Başarılı bir genel kurul gerçekleştirdik. Bunu, Batum’daki renkli gala gecesi ile kutlamaya geldik. İcabet eden herkese teşekkür ediyorum. Önümüzde çokça ihtiyaç duyduğumuz bir yaz sezonu var. Umarım yıkıcı rekabette uzak durup, şu önümüzdeki 3 ayı en iyi şekilde değerlendiririz. Bu vesile ile tüm camiaya bereketli, bol kazançlı, kazasız belasız bir sezon diliyoruz. Tabii TOFED’i kurup bugünlere getiren, her buluşmada büyük emekleri olan Kurucu Genel Başkanımız Sayın Galip Öztürk’e de teşekkürlerin en büyüğünü sunuyorum’.

TOFED Başkanı Av. Birol Özcan, Gala Gecesine sponsor olan MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Erdi Şahin’e teşekkür plaketi verdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.