Temsa Odabaşı’ndan ‘FUSO’ şov « Güle Güle Gazetesi

19 Haziran 2024 - 06:44

Temsa Odabaşı’ndan ‘FUSO’ şov

Temsa Odabaşı’ndan ‘FUSO’ şov
Son Güncelleme :

29 Eylül 2022 - 17:11

783 views

TEMSA, kendi sınıfındaki lider markası Fuso Canter’i, ağustos ayında yenileyerek daha kusursuz hale getirmişti. TEMSA, yeni kamyoneti FUSO için yurt genelinde tanıtım organizasyonları düzenlemeye devam ediyor. Fuso Canter’in bir durağı da Diyarbakır oldu.

TEMSA’nın bögedeki güçlü Fuso bayisi Odabaşı Otomotiv’in ev sahipliğini yaptığı renkli lansman, büyük ilgi gördü. Fuso’yu yakından inceleyen taşımacılar, araca tam not verdi. Ev sahipliğini Odabaşı Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Suat Odabaşı’nın yaptığı tanıtım etkinliğinde; Temsa Yurtiçi Satış Direktörü Baybars Dağ, Fuso Canter Satış Müdürü Serdar Baş ve şirket yetkilileri de hazır bulundu.

Gittikleri her yerde yenilenmiş Fuso’ya büyük ilgi olduğunu belirten Temsa Yurtiçi Satış Direktörü Baybars Dağ, ‘Diyarbakır’daki bu etkinliğimiz çok güzel bir atmosferde sürdü. Çok sayıda ziyaretçiyi ağırladık. Aracımız herkesin beğenisini kazandı. Bu güzel ev sahipliği ve etkinlik için de Odabaşı Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Suat Odabaşı ve ekibine teşekkür ediyorum.

Odabaşı Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Suat Odabaşı da, TEMSA çatısı altında hizmet vermekten büyük onur duyduklarını belirterek, ‘Fuso Canter, zaten sınıfının en çok beğenilen aracıydı. Önemli işler yaptık. Araç müşteri beklentileri doğrultusunda yenilende ve daha mükemmel hale getirildi. Yeni aracımızla büyük işler yapacağız. Bu arada Odabaşı Otomotiv’i onurlandıran TEMSA kurmaylarına da teşekkür ediyorum’ dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.