TED Ankara Koleji’nin tercihi MAN’ın ödülü otobüsü Lion’s Coach oldu « Güle Güle Gazetesi

22 Temmuz 2024 - 07:06

TED Ankara Koleji’nin tercihi MAN’ın ödülü otobüsü Lion’s Coach oldu

TED Ankara Koleji’nin tercihi MAN’ın ödülü otobüsü Lion’s Coach oldu
Son Güncelleme :

01 Mart 2024 - 9:46

599 views

Üstün nitelikli araçları ile seyahat sektöründe standartları belirleyen MAN, yeni yılda teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Ödüllü otobüsleri ile lider markaların gözdesi olan MAN, Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından TED Ankara Koleji’nin de tercihi oldu.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., hızlı başladığı 2024 yılında araç teslimatlarını ara vermeden sürdürüyor. Sahip olduğu üstün niteliklerinin yanında, yeni geliştirmelerle konfor, güvenlik, performans ve yüksek yakıt tasarrufu ile seyahat sektöründe standartları yeniden belirleyen MAN Lion’s Coach, bu kez bir eğitim kurumunun tercihi oldu. Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından TED Ankara Koleji, faaliyetlerinde kullanmak üzere 1 adet Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi MAN Lion’s Coach satın aldı.

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü’nde düzenlenen teslimat töreninde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer, sembolik MAN anahtarını TED Ankara Koleji Genel Müdür Yardımcısı Bahadır Günel’e teslim etti. 

“Türkiye’nin seçkin eğitim kurumu TED Ankara Koleji’nin tercihi olmak ayrı bir mutluluk”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, otobüs teslimatlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Uluslararası prestije sahip ödüllerle başarısını tescillenmiş otobüslerimiz yeni yılda da ülkemizin lider markalarının tercihi olmaya devam ediyor. Sadece seyahat firmaların değil, farklı sektörlerde hizmet veren markalarımızın da tercihi olmak bizler için ayrı bir anlam taşıyor. Bugün de mevcut seyahat firmalarımızın dışında bir eğitim kurumumuza otobüs teslimatı gerçekleştirdik. TED Ankara Koleji, Türkiye’nin en köklü kurumlarından bir tanesi olmasının yanı sıra nitelikli eğitim kalitesi ile ülkemizin bu alandaki öncü markalarından bir tanesidir. Dolayısıyla böylesine seçkin bir eğitim kurumunun tercihi olmaktan ayrı bir mutluluk duyuyoruz. MAN Lion’s Coach otobüsümüzün TED Ankara Koleji Ailesi’ne hayırlı olmasını diliyoruz.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.