Seç’in tercihi Temsa Maraton oldu « Güle Güle Gazetesi

23 Mayıs 2024 - 11:43

Seç’in tercihi Temsa Maraton oldu

Seç’in tercihi Temsa Maraton oldu
Son Güncelleme :

02 Eylül 2023 - 12:14

450 views

TEMSA otobüslerle yola devam eden firmalardan birisi de Seç Turizm oldu. Firma, siparişini verdiği 6 adet TEMSA Maraton’un 3 adedini törenle filosuna kattı. Siparişin kalan kısmının da kısa sürede firmaya teslim edileceği ifade edildi.

BİR yandan elektrikli otobüsleri ile dış pazarda önemli satışlara imzasını atan TEMSA, diğer taraftan da yurtiçindeki satışlarını aralıksız sürdürüyor. Firma, özellikle son aylarda birçok firma ve bireysel otobüsçüye otobüs teslimatları gerçekleştirdi.

Karayolu yolcu taşımacılığının köklü ve kurumsal firması Seç Turizm de filosunu TEMSA marka otobüslerle güçlendirmeye devam ediyor.

Firma araç parkına 6 adet Temsa Maraton ekledi. Siparişi verilen otobüslerin ilk 3 adedi düzenlenen törenle teslim edildi.

Otobüsler Temsa Bölge Satış Yöneticisi İlker Canbolat tarafından Seç Turizm Baş Kaptanı İbrahim Güler’e tesilim edildi.

İşbirliğimiz devam edecek

Törende konuşan Temsa Bölge Satış Yöneticisi İlker Canbolat; ‘Öncelikle markamızı tercih eden Seç Turizm’e teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

50 yılı aşkın süredir hizmet veren Seç Turizm, sektörde büyük değere ve öneme sahip.

Böylesine önemli ve köklü firmaların filosunda yer almak  gurur verici. İşbirliğimizin büyüyerek devam edeceğine inanıyoruz.

Maraton otobüslerimizin Seç Turizm’e hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum’ şeklinde konuştu.

Yakıt ekonomisi önemli

Baş Kaptan İbrahim Güler de; ‘2020 yılında ilk kez filomuza dahil ettiğimiz Temsa markalı araçlardan hem yolcularımız hem de bizler oldukça memnun kaldık.

Bu nedenle araç parkımıza 6 adet daha Maraton katma kararı aldık. Kalitesi, konforu oldukça iyi yolcularımızdan aldığımız geri dönüşler olumlu.

Ayrıca Temsa marka araçların düşük yakıt tüketimi sağlaması en önemli özelliği olabilir.  Yakıt maliyetlerinde  bize önemli ölçü de katkı sağladı’ diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.