ÖZKAYMAK 15’LİK LİON’S COACH SİPARİŞİNİN 2. PARTİSİNİ FİLOSUNA KATTI « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 18:51

ÖZKAYMAK 15’LİK LİON’S COACH SİPARİŞİNİN 2. PARTİSİNİ FİLOSUNA KATTI

ÖZKAYMAK 15’LİK LİON’S COACH SİPARİŞİNİN 2. PARTİSİNİ FİLOSUNA KATTI
Son Güncelleme :

02 Eylül 2023 - 15:11

396 views

MAPAR’ın teslimatları aralıksız sürüyor

MAN’ın sadık müşterilerinden Özkaymak Turizm, 2023 planları çerçevesinde MAPAR Otomotiv üzerinden 15 adet Lion’sCoach aldı. Siparişin ikinci partisi olan 3 adet otobüs, düzenlenen törenle Öz Kaymak filosundaki yerini aldı…

SEKTÖRÜN güvenilir çözüm ortağı, MAN’ın başarılı satış ve servis bayisi MAPAR Otomotiv, sıfır ve 2. el otobüs satışlarını kesintisiz sürdürüyor. MAPAR, son olarak otobüs sektörünün kurumsal ve köklü firması Özkaymak Turizm’e 15 adetlik filo satışı gerçekleştirdi.

Siparişin ikinci partisi olan 3 adet MAN lion’sCoach’ın teslimatı, geçtiğimiz hafta gerçekleşti.

Siparişin kalan kısmının da, partiler halinde firmaya teslim edileceği ifade edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Özkaymak Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Özkaymak; şunları söyledi:

‘Öncelikle Bizlere her zaman elinden geleni esirgemeyen ve en iyisini yapan, kendisini bizden, bizi kendisinden biri olarak gören ve ayırmayan başta MAPAR Otomotiv A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yalçın Şahin Ağabeye, Bursa Genel Müdürü Tanju Nayır’a, MAPAR ailesine, araçların teslimatını gerçekleştiren MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. Otobüs SAtış Direktörü Can Cansu’ya, Satış Müdürü Emrah Albustan’a, Konya Servis Genel Müdürü Onur Ulaş Oflaz’a; Özkaymak Turizm olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

Araçların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.