Otogar bu ‘Ramazan’da paylaşımsofralarının değişmeyen adresi oldu « Güle Güle Gazetesi

29 Mayıs 2024 - 09:17

Otogar bu ‘Ramazan’da paylaşımsofralarının değişmeyen adresi oldu

Otogar bu ‘Ramazan’da paylaşımsofralarının değişmeyen adresi oldu
Son Güncelleme :

24 Nisan 2023 - 10:40

190 views

Pandemi nedeni ile 2 yıl kurulamayan iftar sofraları bu yıl peş peşe kurulmaya devam ediyor. İstanbul Otogarı bu yıl adeta paylaşım sofrası gibi… Otogarda hemen hemen hergün iftar sofraları kuruldu.  İşte objektifimize yansıyan özlenen birkaç iftar sofraları…

Bu yılki iftar sofralarından birisi otogar yönetiminin otogar esnaf temsilcilerine düzenlediği iftar daveti oldu. İstanbul Otogarı’nda gerçekleştirilen iftar organizasyonunun ev sahipliğini Otogar Müdürü Fahrettin Beşli yaptı. İftar davetine otogar esnaf temsilcileri tam kadro katılım gösterdi.

TOFED Başkan Vekili Erdem Yücel, otogara yeni atanan Komiser İbrahim Şekerci’ye Polis Günü’nde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. TOFED tarafından aynı gün bu özel gün münasebeti ile otogarda görev yapan tüm polis memurlarına iftar yemeği düzenlendi. İftara Otogar Trafik Komiseri Celal Tan’da katıldı.

TOFED Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Zorba her yıl düzenlediği iftar davetini bu yılda Roka Balık Restaurant’ta düzenledi. Zorba’nın iftar sofrasına TOFED yönetiminin yanı sıra çok sayı da sektör mensubu dostu da katılım gösterdi. Zorba; önümüzdeki yıllarda da iftar sofralarımızı kurmaya devam edeceğiz dedi.

Bu yılki iftar davetleri hayli yoğun ve bir o kadar da kalabalık masalara tanık oldu. O kalabalık masalardan birisi de Nihat Kılıç’ın iftar masasıydı. Her yıl TOFED yönetimi ve otogar esnafı ile iftar sofrasında biraraya gelen Nihat Kılıç, geleneği bozmadı ve bu yılda bir iftar daveti düzenledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.