ÖNDER BAŞKAN İNOVA’YI ZİYARET ETTİ « Güle Güle Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 19:31

ÖNDER BAŞKAN İNOVA’YI ZİYARET ETTİ

ÖNDER BAŞKAN İNOVA’YI ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme :

22 Eylül 2023 - 14:48

115 views

İhracatı ve istihdamı ile ülkeye katma değer katan İNOVA Otomotiv, memleketi Bursa’nın da göz bebeği firmalarından. Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır ve kurmayları, İNOVA’nın fabrikasında incelemelerde bulunarak üretim süreçleriyle ilgili yetkililerden detaylı bilgiler aldı 

TÜRKİYE’nin araç koltuğu üretimindeki global markası İNOVA Otomotiv A.Ş., istikrarlı bir şekilde büyüyor ve büyüdükçe de ülkeye daha fazla katma değer sağlıyor. İhracattaki başarısıyla daha önce OSD’den ödül alan İNOVA, Bursa ve Kestel’in de önde gelen firmalarından birisi. İNOVA’yı, bu önemine binaen bugüne kadar önemli isimler ziyaret etmişti. Son olarak Kestel’in başarılı Belediye Başkanı Önder Tanır ve kurmayları İNOVA Otomotiv’in üretim tesisini ziyaret etti. Başkan Tanır ve beraberindeki heyet, fabrikadaki tüm birimimleri tek tek ziyaret ederek, İNOVA Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı ve teknik yöneticilerden detaylı bilgiler aldı.

Başkanın ziyareti moral verdi

Son derece sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaret ile ilgili gezetemize açıklamada bulunan Zülker Kavalcı, şunları söyledi:

‘Kestel Belediye Başkanımız Sayın Önder Tanır bey ile Yardımcıları Fatih ve Fikret beyler üretim tesisisimize ziyaret gerçekleştirdiler. Bu ziyaret, bizleri son derece gururlandırdı. Ayaklarına sağlık; çok güzel hoş sohbetler ettik.

Önder Başkanımızın Kestel’e yaptıklarını övgü ile dinledik. Bizler de kendilerinin daha genç ve dinamik olduğunu, daha çok hizmetler edebileceğini; ilerisini gören, bilen başarılı bir Baskınımız olduğunu, önümüzdeki yerel seçimlerinde daha büyük bir ilçede görmek istediğimizi söyledik.

Ziyaret esnasında çalışan arkadaşlarımız ile de hoş muhabbetler yaptık. Nazik ziyaretlerinden dolayı bir kez daha Başkına tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim’…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.