Mercedes-Benz Türk,Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımlar resmi ulaşım sponsorluğu ile spora verdiği desteği sürdürüyor « Güle Güle Gazetesi

23 Nisan 2024 - 16:36

Mercedes-Benz Türk,Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımlar resmi ulaşım sponsorluğu ile spora verdiği desteği sürdürüyor

Mercedes-Benz Türk,Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımlar resmi ulaşım sponsorluğu ile spora verdiği desteği sürdürüyor
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2022 - 14:01

397 views
  • Mercedes-Benz Türk, 11 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen imza töreni ile Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımları’nınresmi ulaşım sponsoru oldu.
  • Türkiye Kadın ve Erkek Milli Hentbol Takımı oyuncularının da yer aldığı törende; Mercedes-Benz Türk tarafından sporcular için özel olarak tasarlananTourismo 16 RHD,Türkiye Hentbol Federasyonu’na teslim edildi.
  • Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, “Uzun yıllardır sporun farklı branşlarına destek veren Mercedes-Benz Türk ailesinin, Türk hentboluna da destek vermesinden büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.
  • Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, “Yeni aracımızın Türkiye Hentbol Federasyonu ile Türkiye Kadın ve Erkek Milli Hentbol Takımlarımıza hayırlı olmasını ve önümüzdeki maçlarda şans getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Uzun yıllardır Türk sporu ve sporcusunun yanında olan Mercedes-Benz Türk, Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımları’nınresmi ulaşım sponsorluğu ile Türk sporuna verdiği desteklere bir yenisini daha ekledi.Söz konusu sponsorluk anlaşması kapsamında 11 Mayıs 2022 tarihinde düzenlenen imza törenindeMercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, milli sporcuların konforunu ve güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak şekilde tasarlanan Tourismo 16 RHD’yiTürkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç ve milli takım oyuncularına teslim etti.

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç,törende yaptığı konuşmadaşunları söyledi: “Uzun yıllardır sporun farklı branşlarına destek verenMercedes-Benz Türk ailesinin, Türk hentboluna da destek vermesinden büyük bir mutluluk duyuyoruz. Yönetim olarak, Türk hentbolunu Avrupa ve dünyada zirveye taşımak hedefiyle göreve geldik. Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız yeni sponsorluklarımızın yanında bugün duyurduğumuz ulaşım sponsorluğu anlaşmasıyla bu yolda sağlam adımlarla ilerliyor ve güç kazanıyoruz. Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Mercedes-Benz Türk ile işbirliğimizin uzun yıllar boyunca büyüyerek devam edeceğine inanıyorum. Kadın ve Erkek Milli Takımlarımıza sunulan bu çok değerli katkıdan ötürü Mercedes-Benz Türk ailesine ve kendisi de bir hentbolcu olan Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün’e teşekkür ediyorum. Bu sponsorluk anlaşmasının hentbolumuz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Uzun yıllar profesyonel olarak hentbol oynaması sebebiyle Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımları’nın resmi ulaşım sponsorluğunungönlünde farklı bir yere sahip olduğunu belirtenMercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülünisesözlerine şöyle devam etti: “Mercedes-Benz Türk olarak,Türkiye’nin ekonomisi ve istihdamına sağladığımız katkıların yanı sıra yürüttüğümüz kurumsal sosyal fayda programlarımızla daülkemize değer katıyoruz. Bu doğrultuda uzun yıllardır çeşitli spor branşlarında yaptığımız sponsorluklarla ülkemiz sporuna ve sporcularına destek olduk.Bugün imzasını attığımız Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımları’nın resmi ulaşım sponsorluğu ile bu desteklerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sporcularımızın ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımızotobüsümüz ile Kadın ve Erkek Milli Hentbol Takımı oyuncularımızındaha güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamış olacağız. Hentbol branşında gün geçtikçe gelişen Türkiye’nin hem Kadın hem de Erkek Milli Takımı ile gelecekte birçok zaferler kazanacağınainanıyorum.Yeni aracımızın Türkiye Hentbol Federasyonu ile Türkiye Kadın ve Erkek Milli Hentbol Takımlarımızahayırlı olmasını ve önümüzdeki maçlarda şans getirmesini temenni ediyorum.”

Türk sporunu daha ileriye taşıma hedefi ile önemli sponsorluk anlaşmalarına imza atan Mercedes-Benz Türk, spora olan desteğini önümüzdeki dönemde de sürdürmeye devam edecek.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.