Mercedes-Benz Nisan kampanyaları « Güle Güle Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 17:56

Mercedes-Benz Nisan kampanyaları

Mercedes-Benz Nisan kampanyaları
Son Güncelleme :

07 Nisan 2022 - 14:24

304 views
  • Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Nisanayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşullarıve uygun faizler sunuluyor.

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisan ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. Yeni Mercedes-Benz GLBNisan ayında 750.000 TL, 12 ay,yüzde1,88 faizlikredi imkanı ile satılıyor.Mercedes-BenzE-Serisi Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisanayına özel,900.000 TL’ye, 12 ay,yüzde 1,88 faiz oranı fırsatı sunuyor.Mercedes-BenzA-Serisi Sedan için ise bu aya özel 600.000 TL, 12 ay,yüzde1,88 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Nisanayına özel 12ay, yüzde 2’den başlayanfaiz fırsatı sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr/otomobilziyaret edilebilir.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla,Nisanayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, artırılan güvenlik donanımları ve farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahipolmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde,100.000 TL kredi için, 9 ay vadeve yüzde 0 faizavantajından yararlanabiliyorlar. 

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 100.000 TLkrediiçin, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 100.000 TLkrediiçin, 6 ay vade ve yüzde 0faizlikredi imkanı ile ikinci el alımlarında fırsatlar da devam ediyor.

Detaylar içinwww.mbfh.com.tr/hafif-ticari-araclarsayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.