Mercedes-Benz Haziran kampanyaları « Güle Güle Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 18:47

Mercedes-Benz Haziran kampanyaları

Mercedes-Benz Haziran kampanyaları
Son Güncelleme :

07 Haziran 2022 - 15:18

402 views
  • Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Haziran ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, yeni otomobil alımlarında Haziran ayına özel finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, GLA ve GLB modellerinde 750.000 TL krediye bu aya özel 12 ay yüzde 2,67 faizli kredi fırsatları sunuluyor.E-Serisi Sedan otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Haziran ayına özel 900.000 TL’ye 12 ay yüzde 2,67 faiz oranı fırsatı sunuyor.A-Serisi Sedan ve CLA modellerindeysebu aya özel 600.000 TL, 12 ay yüzde 2,67faizli kredi imkânı sunuluyor.

Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’deise Haziran ayına özel 12 ay yüzde 2,80faiz oranından başlayan kredi faiz fırsatları sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr/otomobil ziyaret edilebilir.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Haziran ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Vito sahibi olunabiliyor.

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 100.000 TL kredi için 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 100.000 TL kredi için 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Mercedes-Benz Certified araçlarda çok avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel 100.000 TL kredi için5 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Detaylar için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.