Malatya Beydağı’ndan bir TRAVEGO yatırımı daha… « Güle Güle Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 19:03

Malatya Beydağı’ndan bir TRAVEGO yatırımı daha…

Malatya Beydağı’ndan bir TRAVEGO yatırımı daha…
Son Güncelleme :

11 Nisan 2024 - 14:23

302 views

SEKTÖRDE 9 günlük Ramazan Bayramı hareketliliği bütün bereketiyle sürüyor. Yurt genelinde havaların da sıcak olmasıyla, milyonlar tatil ve ziyaret için yollara düştü. Uzun bir kesatın ardından başlayan bu hareketlilik, moralleri de yükseltti. Tabii, yaz sezonu da yaklaşıyor. Otobüs firmaları, sezon hazırlıkları kapsamında otobüs yatırımlarını sürdürüyor.

Kalitesi ve kurumsallığı ile doğunun örnek firmalarından birisi olan Malatya Beydağı Turizm de, Mercedes-Benz’e olan bağlılığını bir kez daha sergiledi ve Travego yatırımı yaptı.

Malatya Beydağı Turizm, Bayraktarlar Merkon’a siparişinin verdiği 1 adet Mercedes-Benz Travego’yu teslim aldı. Araç Merkon Otobüs Satış Müdürü Cezmi Ağırtaş tarafından Beydağı Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez İkde’ye teslim edildi.

Parlak bir sezonun eşiğinde olduklarını belirten Sönmez İkde, ‘Yolcumuza kalitali, güvenli ve konforlu yolculuklar sunmak adına marka konusunda çok seçici davranıyoruz. Önceki yatırımlarda olduğu gibi yine Travego’yu tercih ettik. Bu alımda bize desteklerini esirgemeyen Mercedes-Benz Türk ve Bayraktarlar Merkon yetkililerine teşekkür ediyoruz’ dedi.

Merkon Otobüs Satış Müdürü Cezmi Ağırtaş da, ‘2023’te otobüs pazarı büyük bir sıçrama kaydetti. Bu yılın ilk aylarındaki hareketlilik de umut verici. Mercedes-Benz kalitesi ve güvencesine yatırım yapan ve tercihinde kararlılıkla duran Malatya Beydağı Turizm’e teşekkür ediyor, araçların kendilerine hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini temenni ediyorum’ diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.