İNOVA, Busworld’te otobüs ve ofis koltuklarını sergiledi « Güle Güle Gazetesi

22 Temmuz 2024 - 07:13

İNOVA, Busworld’te otobüs ve ofis koltuklarını sergiledi

İNOVA, Busworld’te otobüs ve ofis koltuklarını sergiledi
Son Güncelleme :

29 Ekim 2023 - 15:00

231 views

TÜRKİYE’nin araç koltuğu üretimindeki global markası İNOVA Otomotiv ve Koltuk Sistemleri A.Ş., global çaptaki en büyük otobüs fuarı olan BusworldEurope’ya çok şık ve iddialı bir stantla katıldı.

İNOVA’nın devasa standında, şirketin son teknoloji üretimi olan yenilikçi araç koltukları teşhir edildi. Ev sahipliğini İNOVA Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı ve Dış Ticaret Müdürü Gizem Kavalcı Kepir’in yaptığı stantta, ayrıca İNOVA’nın yeni üretimine başladığı şık ve rahat ofis mobilyaları da teşhir edildi.

Stant ziyaretçilerini bu ofis koltuklarında ağırlayan İNOVA kurmayları, otobüs otoritelerinin koltuklar hakkındaki sorularını detaylarıyla yanıtladı. Yoğun bir ziyaretçi akınına uğradıklarını dile getiren İNOVA Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, gazetemize yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

Sıkıntılı yılların ardından, iç ve dış satışlarımızı yeniden artırdık. Geçen yıl, önceki yıla oranla yaklaşık yüzde 15 artırdık. Üretim noktasında bir takım sıkıntılar olsa da, satış kısmında gayet iyi gidiyoruz. Özellikle ihracat noktasında önemli pazarlar edindik.

İşte Busword gibi global fuarların önemi burada öne çıkıyor. Yeni müşteriler, yeni pazarlar ediniyoruz. Nitekim bu fuarda da önemli bağlantılar gerçekleştirdik.

Bu arada, araç koltuğunun yanı sıra ofis koltukları da üretmeye başladık. Bu rahat ve konforlu ofis koltuklarımızı da standımızda sergiledik. Bunlarla ilgili de çokça övgü aldık. Netice itibariyle Busword, bizim için çok verimli bir fuar oldu. Yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.