İNOVA kabına sığamıyor! Çevreci ve modern yeni fabrikasının temelini attı « Güle Güle Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 19:44

İNOVA kabına sığamıyor! Çevreci ve modern yeni fabrikasının temelini attı

İNOVA kabına sığamıyor! Çevreci ve modern yeni fabrikasının temelini attı
Son Güncelleme :

11 Nisan 2024 - 14:17

114 views

İstikrarlı büyümesini sürdüren İNOVO Otomotiv, ürün kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetleriyle kısa sürede araç koltuğu üretiminin lider markası oldu. Çıtayı daha da yükselten İNOVA, Bursa’da devasa bir fabrikanın temelini attı. Çevreci bir anlayışla inşa edilecek fabrika, üretim kapasitesi ve çalışanlarına dönük sosyal tesisleriyle de öne çıkıyor.

KISA zamanda bir dev yaratmanın öyküsüdür İNOVA Otomotiv… İnovatif ve dayanıklı araç koltuğu üreten firma, satış ve satış sonrası hizmetleriyle de araç sahipleri ve firmalarının güvenini kazanmayı bilmiş. Bu politikası, İNOVA’nın istikrarlı bir şekilde büyümesine yol açıyor. Özellikle otobüs bandında Türkiye pazarının lideri olan firma, uluslararasındaki başarılarıyla da global bir marka olmayı başarmış…

Büyüme, kabına sığmamaya yol açıyor. Hep daha geniş mekanlarda üretimini sürdüren İNOVA, daha büyük vizyon ve hedefler doğrultusunda yeni ve devasa bir fabrika inşa etmeye başladı.

Üretim kapasitesi hayli yüksek olacak olan fabrikanın en öne çıkan özellikleri, çevreci bir anlayışla inşa edilmesi ve çalışanların motivasyonunu yükseltecek sosyal tesislere sahip olması…

Büyük bir hayalin somut hali

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan İNOVA Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı şunları söyledi:

Sevinçle coşan kalplerimizle, büyük bir hayalin gerçekleşmesi için ilk adımları atmış olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bu süreçte sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyor ve sizleri bu heyecan dolu yolculuğa davet ediyoruz.

Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (HOSAB) temelleri atılan yeni fabrikamız, sadece işimizin bir parçası değil, aynı zamanda birlikte paylaştığımız büyük bir hayalin somutlaşmış hâli olacaktır.

Sizlerin inancı ve desteği olmadan bu başarıya ulaşamazdık! Yeni tesisimiz, sadece üretimimizi büyütmekle kalmayacak çalışanlarımızın daha motive ve verimli olmalarını sağlayacak sosyal alanları da barındıracaktır.

Araçlarınıza değer katan İnova yolcu koltukları bir yapıdan çok daha fazlasını sunarak sürdürülebilirliğin yapı taşlarından olan daha yeşil ve çevreci bir geleceğe olan bağlılığımızı simgeleniyor.

Bu büyük adımı atarken, içimiz sizin her zaman gösterdiğiniz destekle dolup taşıyor.

Sizlerle birlikte bu heyecan verici yolculuğu keşfetmeye devam ederken, güncellemeleri takip etmeye devam edin!

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.