Has Ceran da ‘Travego’ dedi « Güle Güle Gazetesi

15 Nisan 2024 - 04:45

Has Ceran da ‘Travego’ dedi

Has Ceran da ‘Travego’ dedi
Son Güncelleme :

24 Nisan 2023 - 10:19

212 views

Kontur bünyesinde yolcu taşımacılığı işine atılan Has Ceran Lojistik, ilk etapta Bayraktarlar Merkon’dan 2 tane TRAVEGO aldı. Otobüsler Ankara-Antalya hattında hizmet verecek.

SEZON yatırımları hız kesmeden devam ediyor. ‘Yıldız’lı yatırım yapan firmalardan birisi de Has Ceran Lojistik oldu. Kontur Turizm ile yolcu taşımacılığına ‘merhaba’ diyen Has Ceran Mercedes-Benz Türk Bayraktarlar Merkon üzerinden 2 adet Travego aldı.

Otobüsler, törenle Has Ceran Lojistik sahibi Abdurrahman Ceran ile amcası Mustafa Ceran’a teslim edildi. Otobüsçülüğün babadan geldiğini belirten Abdurrahman Ceran; ‘Lojistik sektörüne girmeden önce babam Özkaymak Turizm’de bireysel otobüsçü olarak hizmet veriyordu. Bu nedenle otobüs sektörüne yabancı değiliz. Şimdi ise Kontur bünyesinde faaliyet göstereceğiz. Aldığımız 2 adet Travego ile Ankara-Alanya hattında hizmet vereceğiz. Otobüs yatırımlarımıza önümüzdeki dönemde devam edeceğiz. Otobüs parkımızdaki araç sayımızı 10-15’e çıkarmayı hedefliyoruz. Mercedes’i tercih etmemizdeki nedenler 2. El değerinin yüksek olması, satış sonrası hizmetler, kalite, konfor ve yakıt ekonomikliliği oldu’ dedi.

Bayraktarlar Merkon Otobüs Satış Müdürü Cezmi Ağırtaş ise; ‘Bizi tercih ettikleri için Has Ceran Lojistik’e teşekkürlerimi iletiyorum. Araçların hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum’ dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.