Goodyear, filolara özel çözümleriyle SOLUTRANS 2023’te  « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 14:29

Goodyear, filolara özel çözümleriyle SOLUTRANS 2023’te 

Goodyear, filolara özel çözümleriyle SOLUTRANS 2023’te 
Son Güncelleme :

30 Ekim 2023 - 12:22

324 views

Goodyear, nakliye ve kentsel ulaşım profesyonellerine yönelik olarak iki yılda bir düzenlenen ve Ticari araç dünyasının merkezi konumundaki SOLUTRANS 2023’e katılıyor. 21-25 Kasım tarihleri arasında Lyon’da düzenlenecek fuarda Goodyear, filoların verimliliğini ve rekabet gücünü artırmak ve sürdürülebilirliği teşvik etmek için sunduğu Goodyear Total Mobility çözümünü tanıtacak.

Goodyear, ulaştırma ve ticari araç dünyasının en önemli oyuncularının yer aldığı ve bu yıl 17’inci edisyonu düzenlenecek SOLUTRANS 2023’te yerini alıyor. 

Goodyear’ın fuar alanında yer alacak standında, katılımcılar markanın en yeni ürünlerinin yanı sıra, Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint ve Goodyear DrivePoint de dahil olmak üzere filo mobilite çözümlerini keşfetme imkanı bulacaklar. Goodyear’ın fuar sergilemesi, Goodyear Total Mobility bileşenlerinin, Goodyear tarafından geliştirilen ve tümü gelişmiş veri işleme yetenekleriyle desteklenen web ve mobil uygulamalarla entegrasyonunu aktarmak amacıyla özel olarak tasarlandı.

Dijitalleşme, karbonsuzlaştırma, istihdam gibi sorunlarla karşı karşıya olan ulaştırma dünyasındaki şirketlere çözümler sunma konusunda aralıksız çalışmalar gerçekleştiren Goodyear, SOLUTRANS 2023’te yer alarak bu konudaki kararlılığını da ortaya koyuyor. 

Fuar süresince yüksek teknolojili filo mobilite çözümleri ve mobil uygulamalar konusunda uzman ekipler, bilgilendirmelerin yanı sıra, ziyaretçilere nakliye şirketlerinin gereksinimlerini karşılamak konusunda destek olacaklar. Maliyetleri optimize etmek, yakıt tüketimini azaltmak veya genel filo performansını artırmak konularında, Goodyear’ın ekipleri uzman rehberlik sağlayacak ve filolara yardımcı özel çözümler sunacaklar.
 

Goodyear’ın SOLUTRANS 2023’teki sürükleyici vitrini
 
Fuar ziyaretçileri, Goodyear Total Mobility’nin filolar için nasıl faydalı sonuçlar sunduğunu, operasyonlarını daha verimli, rekabetçi ve sürdürülebilir hale nasıl getirebileceklerini görme şansına sahip olacaklar. İnteraktif araçların yardımıyla, filolara sunulabilecek potansiyel avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilecek ve filo büyüklüklerine, rotalarına ve iş özelliklerine göre özelleştirilmiş teklifler alabilecekler.


 Goodyear Total Mobility ekosistemini oluşturan eksiksiz ürün, çözüm ve hizmet paketini sergilemek için ideal bir platform olan SOLUTRANS 2023 Fuarı, Goodyear’ın filolara yenilikçi ve akıllı çözümler sunma, işletme maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olma ve sürekli gelişen ve zorlu taşımacılık ortamını başarıyla yönetme konusundaki uzmanlığının altını çiziyor.

Goodyear’ın Avrupa turunun bir durağı 

SOLUTRANS 2023, Goodyear’ın Nisan ayında başladığı ve çeşitli Avrupa ülkelerinde düzenlenen lojistik odaklı fuarlarda yer alarak, Goodyear Total Mobility’yi sektör paydaşlarına aktardığı Drive Results 2023 Turu’nun bir durağı. 

Ticari filolarda sürdürülebilirliğin teşvik edilmesi
 
Goodyear’ın fuardaki sergisinde yer alan bileşenlerin tümü, yıl içinde açıklanan Sürdürülebilir Gerçeklik Anketi’nin bulgularıyla bütünleşik bir durumda. Ankette, 1.600’den fazla Avrupalı filonun, sürdürülebilirlik konusundaki bakış açıları, filolarında çevre dostu çözümleri uygulama yaklaşımları ve yasal zorluklarla ilgili endişeleri hakkında bilgileri yer alıyor. Ayrıca, çevresel ayak izlerini azaltmak ve filolarında CO2 azaltımını desteklemek için gerçekleştirdikleri en popüler eylemler de bulunuyor. Ankete katılan filoların çoğunluğu (%56) için yakıt tasarruflu lastik kullanımı, sürdürülebilir filo yönetimlerinde önemli bir unsur olarak görülüyor. Bu eğilim, yüzde 70’inin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yakıt tasarruflu lastiklere güvendiği mega filolar (500’den fazla araca sahip olanlar) arasında özellikle daha belirgin.

 Goodyear, fuar alanında Goodyear Kaplama çözümünün faydalarını vurgulamak için özel bir alan ayıracak ve ilk olarak 2022 yılında IAA Transportation etkinliğinde tanıtılan yüzde 63 sürdürülebilir malzemeden üretilen kamyon lastiğini de sergileyecek. Tüm bu bileşenler, Goodyear’ın ticari filolar bağlamında sürdürülebilirliği teşvik etme konusundaki kararlılığının örnekleriyle ortaya koyuyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.