Genel kurula mutlaka katılın! « Güle Güle Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 19:09

Genel kurula mutlaka katılın!

Genel kurula mutlaka katılın!
Son Güncelleme :

11 Nisan 2024 - 14:29

358 views

TURİZM Taşımacıları Derneğimizin (TTDER), bu sektör için ne kadar değerli bir dernek olduğunu defalarca anlatmıştım. Bugün turizm taşımacıları yasal bir mevzuata sahipse, kabul görmüşse, taşımacının birçok sorunu çözüme kavuşmuşsa bunda TTDER’in payı kesinlikle çok büyüktür.

Bizler, kurucu olarak hep daha iyisi için çabaladık durduk. Geldiğimiz noktada, bayrağı devretmemiz gerekiyordu, devrettik. Yeni arkadaşlarımıza düşen sorumluluk, TTDER’i daha etkin ve daha değerli hale getirmek. Unutmayın, bu size bırakılmış değerli bir mirastır, gözünüz gibi koruyun. TTDER, 16 Nisan 2024 tarihinde 12. olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirecek. Büyük İstanbul Otogarı’nda yapılacak olan kongreye, başta yöneticiler olmak üzere tüm üyelerin icabet etmesi büyük önem arz ediyor.

Sözünüz varsa gelin söyleyin, projeleriniz varsa gelin anlatın ‘ben daha iyi yönetirim’ diyorsanız gelin aday olun! Ama mutlaka orada olun derim. Ben bu vesile ile genel kurulumuzun hepimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim Sonrasında ise birlik beraberlik önemli.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.