EMNİYET TERMİNALİ’nin iftarı ‘Maşallah’ dedirtti « Güle Güle Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 18:45

EMNİYET TERMİNALİ’nin iftarı ‘Maşallah’ dedirtti

EMNİYET TERMİNALİ’nin iftarı ‘Maşallah’ dedirtti
Son Güncelleme :

11 Nisan 2024 - 14:25

290 views

Laleli Uluslararası Emniyet Terminali, iftar geleneğini bu yıl da sürdürdü. Terminal yönetiminin Florya’da düzenlediği iftar sofrasını; terminal esnafları, çalışanları ve yakınlarından oluşan yüzlerce kişi paylaştı. Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Beşir Bilgin, iftar geleneğini gelecek yıllarda da devam ettireceklerini dile getirdi…

HER yıl olduğu gibi sektör, bu ramazan ayında da paylaşımlı ve sıcak iftar sofraları kurmaya devam etti. Gün geçmesin ki bir iftar sofrası kurulmasın. Bu yılın en kalabalık sofrası, iftar organizasyonlarını geleneksel hale getiren Laleli Uluslararası Emniyet Terminali’nin sofrası oldu. Florya Hak Evrensel Hatay Sofrası Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğinde eş, dost, akraba, terminal çalışanları ve aileleri hazır bulundu.

Emniyet Terminali Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Beşir Bilgin’in ev sahipliğini yaptığı iftar davetinde; Yönetim Kurulu Üyesi Tayfur Sakız, Genel Müdür Nazan Mungan da hazır bulundu.

İftar organizasyonu ile ilgili kısa bir görüşünü aldığımız Hacı Beşir Bilgin şunları söyledi:

Ramazan ayı demek büyük sofraların kurulduğu eş, dost ve yakınların bir masa etrafında toplanarak aynı yemeği paylaşması demektir.

Önümüzdeki yıllarda da paylaşım sofralarımızın artarak devam etmesini diliyorum.

Bu vesile ile davetimize icabet edip sıcak soframızı paylaşan tüm eş, dost, akraba ve Emniyet Terminali’nin değerli çalışanlarına teşekkür ediyoruz’…    

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.