Doğuş Otomotiv Plus, yarı yıl tatili bitmeden öğrencileri bekliyor « Güle Güle Gazetesi

19 Haziran 2024 - 08:08

Doğuş Otomotiv Plus, yarı yıl tatili bitmeden öğrencileri bekliyor

Doğuş Otomotiv Plus, yarı yıl tatili bitmeden öğrencileri bekliyor
Son Güncelleme :

31 Ocak 2024 - 6:41

556 views

Doğuş Otomotiv Plus’ın yaban hayatı ve kuşları korumaya dikkat çekmeyi hedefleyen “Doğaya Kanat Açtık” projesinin bir parçası olarak hazırladığı atölyesi yarı yıl tatilinin son günlerinde öğrencileri bekliyor.

Yaban hayatı fotoğrafçısı Alper Tüydeş, kendi çektiği fotoğraflardan oluşturulan atölyede, öğrencilerle bir araya gelerek, doğal yaşam ve çevreyi koruma konularına değiniyor.

Doğuş Otomotiv, çevreyi ve doğayı korumaya dikkat çekmeyi hedefleyen “Doğaya Kanat Açtık” projesi kapsamında hazırlanan atölye çalışmasıyla öğrencilere yarı yıl tatilinde yeni bir deneyim sunuyor. 

Yaban hayatı fotoğrafçısı Alper Tüydeş’in kendi çekimlerinden oluşturulan atölyede, öğrencilere doğal yaşam ve çevre koruma konularında bilgiler veriliyor. Ayrıca, atölye süresince dijital dönüşümün bir örneği olarak VR gözlükler kullanılarak kuşlarla etkileşimli bir sanal gerçeklik deneyimi de sunuluyor. 

Doğuş Otomotiv Plus, yarı yıl tatilinin son günlerinde çocukları bu atölyeye davet ediyor. “Doğaya Kanat Açtık” projesi kapsamında düzenlenen atölyede, yaban hayatı fotoğrafçısı Alper Tüydeş, çocuklarla buluşarak yaban hayatı ve çevre koruma bilincini artırmayı hedefliyor.

Atölyenin ikincisi 3 – 4 Şubat tarihlerinde 13:30 – 14:30 saatlerinde ; 

Geçtiğimiz hafta düzenlenen atölyelerin ilk bölümünde 40’ı aşkın doğa tutkunu çocuk oldukça keyifli ve bilgilendirici bir etkinlik yaşadılar. Atölye çalışmasının ikincisi 3 – 4 Şubat tarihlerinde ayrı seanslarda gerçekleşecek. Yarı yıl tatilinin son günlerini eğlenceli ve öğretici etkinliklerle değerlendirmek isteyen öğrenciler, Galataport’ta bulunan Doğuş Otomotiv Plus’ta düzenlenen kuş atölyesini ziyaret edebilirler. Etkinlik sonunda tüm katılan çocuklara Alper Tüydeş, kendi kitabını imzalı olarak hediye edecek.

Etkinliğe katılım için plus@dogusotomotiv.com.tr mail adresinden başvuru yapılabiliyor. 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.