Dadaş Turizm, 3 yıl aradan sonra yollara yeniden ‘MERHABA’ dedi « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 15:11

Dadaş Turizm, 3 yıl aradan sonra yollara yeniden ‘MERHABA’ dedi

Dadaş Turizm, 3 yıl aradan sonra yollara yeniden ‘MERHABA’ dedi
Son Güncelleme :

15 Haziran 2024 - 8:56

37 views

Üç yıl önce seferlerine ara veren Erzurum’un efsane firması Dadaş Turizm, son model otobüsleriyle geçtiğimiz hafta yeniden normal seferlerine başladı…

KARAYOLUYLA şehirlerarası yolcu taşımacılığında 51 yıllık tecrübeye sahip Dadaş Turizm, 3 yıl aradan sonra yeni ortaklarıyla sektöre geri döndü. Yaklaşık 400 milyon TL’lik yatırım yapan firmanın ilk seferleri geçtiğimiz hafta itibariyle yeniden başlamış oldu. Seferler öncesi Havuzbaşı Kent Meydanı’nda son model otobüslerinin tanıtımı yapıldı. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninde konuşan Dadaş Turizm’in ortaklarından Bünyamin Arslan ve Tolga Ünsalar ,firmanın hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. İlk seferlerine başlıyor olmanın heyecen ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren firma ortağı Bünyamin Arslan ”İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Balıkesir seferleriyle start veriyoruz. Yakın zamanda firmamız tüm bölgelere hizmet verecek. Yolcularımız, Karadeniz’den Akdeniz’e Ege’den Marmara’ya kadar Dadaş Turizm’le seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayacaklar’ dedi.

Hizmetin öncüsü olacağız

Tolga Ünsalar ise 51 yıllık tecrübeyle hizmete devam edeceklerini söyledi. Üç yıldır seferlerine ara veren Dadaş Turizm’in eksikliğinin sektörde hissedildiğinin de altını çizen Ünsalar, ”Son model araçlarımız, tecrübeli kaptanlarımızla Erzurumluların hizmetine başlıyoruz. Yolcularımız en kısa sürede Dadaş Turizm farkını hissedecekler. Şimdiden tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.