Çetaş’tan 2 firmaya 21’lik Citroen teslimatı « Güle Güle Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 18:13

Çetaş’tan 2 firmaya 21’lik Citroen teslimatı

Çetaş’tan 2 firmaya 21’lik Citroen teslimatı
Son Güncelleme :

11 Nisan 2024 - 14:08

117 views

Birden fazla markanın bayiliğini başarıyla yürüten Çetaş Otomotiv, sektörün güçlü firmaları Transay Taşımacılık’a 11 adet, Travelium  ise 10 adet CitroenJumpy 8+1 teslimatı gerçekleştirdi.

TURİZM için beklentilerin yüksek olduğu bir yıldayız. Turizm taşımacıları da bu öngörü doğrultusunda, turizm sezonu öncesi araç yatırımlarını sürdürüyor.

Önemli araç yatırımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Transay Taşımacılık ve Travelium firmaları… Firmalar, marka tercihlerini Citroen’den yana kullandı.

Araçların satışını gerçekleştiren ise köklü ve başarılı bir geçmişe sahip olan Çetaş Otomotiv oldu. Çetaş, Transay Taşımacılık firmasına 11 adet CitroenJumpy 8+1 teslimatı gerçekleştirdi.   

Satın alınan araçlar, Çetaş Otomotiv PSA Ticari Araç Satış Müdürü Hüseyin Özcan tarafından Transay Taşımacılık sahibi  Halim Aydın’a teslim edildi.

Hüseyin Özcan, Citroen markası ve bayi olarak Çetaş’ı seçtikleri için Transay Taşımacılık sahibi  Halim Aydın’a bir de teşekkür plaketi takdim etti.  

Biz kalite ve konfora yatırım yaptık

Sektörde yakaladıkları kalite ve üstün hizmet anlayışı ile öncülüklerini devam ettirmek ve daha da yukarılara taşımak için yatırımlarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Halim Aydın, ‘2024 yılı yatırım planı çerçevesinde Çetaş Otomotiv’den 11 adet CitroenJumpy 8+1 alımı gerçekleştirdik.

Araçlar sahip olduğu teknolojik özellikler ve konfor düzeyleri ile de bizim hizmet sürecimize katkı sağlayacak.

Bu işbirliğinde sayın Hüseyin Özcan’a da bizlere gösterdiği ilgi ve destekler içinde teşekkür ederiz” dedi.

Travelium’a 10 CitroenJumpy 8+1 teslimatı

Çetaş’ın bir başka teslimatı ise Travelium firmasına gerçekleştirildi. Firmanın aldığı 10 adet CitroenJumpy 8+1, yine Hüseyin Özcan tarafından Travelium sahibi Babür Arslan’a törenle teslim edildi.

Özcan, kendi markalarını tercihlerinden dolayı Babür Arslan’a da teşekkür plaketi verdi. Babür Arslan, bu alımda kendilerine her türlü kolaylığı sunan Çetaş ailesine teşekkür etti.

Teslimatlarla ilgili açıklama yapan Çetaş Otomotiv PSA Ticari Araç Satış Müdürü Hüseyin Özcan, yeni CitroenJumpy 8+1 araçların Transay Taşımacılık ve Travelium firmalarına hayırlı uğurlu olmasını dilediklerini belirterek, “Bu iki güzide firmamız  ile önümüzdeki süreçte yeni işbirlikleri de yapmaya hazırız” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.