Başkan Serdar Gerilakan ve ekibi bir daha güvenoyu aldı « Güle Güle Gazetesi

23 Nisan 2024 - 18:25

Başkan Serdar Gerilakan ve ekibi bir daha güvenoyu aldı

Başkan Serdar Gerilakan ve ekibi bir daha güvenoyu aldı
Son Güncelleme :

02 Eylül 2023 - 12:17

284 views

Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği, üyelerin geniş katılımıyla olağan kongresini yaptı. Oylamanın ardından, derneği uzun zaman başarıyla yöneten Başkan Serdar Gerilakan ve ekibi, üyelerin oylarıyla yeniden göreve getirildi

OTOBÜS sektörünün önemli ve güçlü sivil kuruluşlarından, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’nun yerel derneklerinden Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği (EBOD), geçtiğimiz hafta olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Derneğin İzmir Otogarı’ndaki merkezinde gerçekleştirilen kongreye, üyelerin tamamına yakını katıldı.

Yasal prosedürlerin yerine getirilmesi ve faaliyetlerin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından, yönetimi belirlemek üzere oylamaya geçildi.

 Oylamanın ardından EBOD’u uzun yıllardır başarıyla yönetip adından söz ettiren Başkan Serdar Gerilakan ve ekibi, oylamaya katılan üyelerin tamamı tarafından göreve yeniden tayin edildi. Gerilakan’ın ekibi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu:

Serdar Gerilakan (Başkan), Remzi Şen, Şeyhmus Peker, Ali Yaramışlı, Ömer E. Yılmaz, Taner Sönmez, Osman Ulusoy, Ahmet Peköz ve Tuğhan Alabalık…

Denetim Kurulu:

Sabahattin Alabalık, Abdülkadir Özkaya ve Fahrettin Akgün…

Mücadeleye devam edeceğiz

Seçildikten sonra kısa bir teşekkür konuşması yapan EBOD Başkanı Serdar Gerilakan, şunları söyledi:

Çok zorlu ve sıkıntılı yıllar yaşadık. Ayakta durabilmek ve otogar esnafının hayatını kolaylaştırmak adına yoğun mücadele verdik.

Başardığımız çok şey oldu, ama başaramadıklarımız da var. Üyelerimiz, bize doğru yolda olduğumuzu verdikleri güvenoyu ile gösterdi.

Biz, önümüzdeki süreçte, İzmir özelinde yaşanan ve sektörün genelinde yaşanan sorunları çözümü için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Bir kez daha bize güvenini ortaya koyan üyelerimize şükranlarımı sunuyorum…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.