AŞTİ Derneği’nden bir teşekkür de TOFED’e « Güle Güle Gazetesi

23 Mayıs 2024 - 11:23

AŞTİ Derneği’nden bir teşekkür de TOFED’e

AŞTİ Derneği’nden bir teşekkür de TOFED’e
Son Güncelleme :

24 Nisan 2023 - 10:59

272 views

AŞTİ Otobüsçüler ve Acenteler Derneği Başkanı Hacı Süleyman Barış, TOFED’e yaptığı ziyarette MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’e derneğe yaptığı nakdi yardımdan ötürü teşekkür plaketi sunmuştu. Barış şimdi de İstanbul Otogarı’nda düzenlenen iftar organizasyonunda TOFED Başkan Vekili Erdem Yücel, Başkan Yardımcıs Mustafa Özcan, Gülen-Ses Turizm Yöne-tim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal ve obilet.com Ceo’su Yiğit Gür-ocak’a derneğe olan desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi…

Başkan Hacı Barış, kendilerini her daim destekledikleri ve yanlarında oldukları için TOFED Başkan Vekili Erdem Yücel’e teşekkürlerini dile getirerek plaket takdim etti.

TOFED Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan’ın hakkını hiç bir zaman ödeyemem, bize babalık yapıyorlar diyen Hacı Barış, Özcan’a da teşekkür plaketi verdi.

Bir teşekkür plaketi de Gülen-Ses Turizm sahibi Mus-tafa Ünal’aydı. Sağlık problemlerini nedeni ile iftara katılamayan Ünal’ın plaketini Yalçın Şahin teslim aldı.

Yoğun iş temposu sebebi ile iftara katılamayan obilet.com Ceo’su Yiğit Gürocak’ın plaketini ise Genel Müdür Bület Tekiner teslim aldı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı asti-plaket1-1024x938.jpg

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.