Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan otobüs ve kamyon modelleri için Ocak ayına özel fırsatlar « Güle Güle Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 15:26

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan otobüs ve kamyon modelleri için Ocak ayına özel fırsatlar

<strong>Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan otobüs ve kamyon modelleri için Ocak ayına özel fırsatlar</strong>
Son Güncelleme :

10 Ocak 2023 - 12:29

520 views
  • Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile Mercedes-Benz otobüslerine yönelik Ocak ayına özel kampanyalar gerçekleştiriyor.
  • Kamyon ürün grubu için düzenlenen kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler yüzde 1,61’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.
  • Mercedes-Benz otobüslerinde ise Ocak ayına özel olarak 60 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile Mercedes-Benz otobüslerine yönelik Ocak ayına özel kampanyalar düzenliyor.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Ocak ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında kurumsal müşteriler yüzde 1,61’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Ocak ayında Mercedes-Benz otobüs modellerinde geçerli olacak bir kampanya da gerçekleştiriyor. Kampanya doğrultusunda, kurumsal müşteriler 60 aya varan vade seçenekleriyle 2023 model Mercedes-Benz marka yeni bir otobüse sahip olabilecekler.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr/sayfasıziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.