• Dolar Alış / Satış: 4.842 / 4.851
  • Euro Alış / Satış: 5.632 / 5.642
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ZF Türk ‘Aile Buluşması’ düzenledi

24 Ekim 2016
ZF Türk ‘Aile Buluşması’ düzenledi

ZF Services Türk çalışanları, aileleri ile birlikte Gebze Doğa Çiftlik Evi’nde düzenlenen ‘Aile Günü’nde bir araya geldi. Etkinliğe katılan ZF çalışanları ve aileleri, keyifli bir gün geçirdi.

GÜÇ aktarma organları alanında global pazarın lideri olan ZF, çalışanlarını memnun etmek ve onların motivasyonunun sürekliliğini sağlamak amacıyla önemli projeleri hayata geçiriyor. Geleneksel hale gelen bu organizasyonlardan birisi de, ZF’nin Türkiye’deki satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini sürdüren ZF Services Türk tarafından gerçekleştirildi. Şirket, çalışanları ve onların aileleri ile Gebze Doğa Çiftlik Evi’nde bir “Aile Günü” düzenlendi. Aile Günü kapsamında düzenlenen eğlenceli yarışmalar ve oyunlar ile, hem çalışanlar hem de aileler keyifli bir pazar günü geçirdi.

Aile Günü’nde, Services Türk çalışanlarına görev süreleri esas alınarak kıdem ödülleri verildi. Ödüller ZF Services Türk Genel Müdürü Selim selim-zf1Aydınlıoğlu tarafından çalışanlara takdim edildi. Ödül töreninde konuşan Genel Müdür Selim Aydınlıoğlu, personele ve ailelerine etkinliğe katılımlarından ve yıl boyu gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür ederek, ‘Aile Günü’ organizasyonunun geleneksel hale getirmek istediklerini ifade etti. Selim Aydınlıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “ZF Services Türk’te kıdem süreleri çok uzun. Kuruluş yılı olan 1988’den bu yana aramızda olan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımızla birlikte aranıza benim gibi yeni katılan aile üyeleri de var. ZF’de çok güzel bir aile ve takım ortamı yakalandığını görüyorum. Tecrübe ve işini severek yapmak; işte bu kavramlar, ZF’nin Türkiye’deki başarısının önemli unsurları arasındadır. ZF’nin yakaladığı başarının gerçek sahipleri de yıllardır şirkete emek veren çalışanlar ve onları destekleyen kıymetli aileleridir”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN